• Головна
  • Закарпатські депутати не хочуть делегувати повноваження ОДА
11:55, 5 січня 2016 р.

Закарпатські депутати не хочуть делегувати повноваження ОДА

Мова йде про запланований проект рішення  “Про делегування повноважень обласної ради обласній державній адміністрації”, повідомляє Zaholovok.com.ua.

Його 5 січня під час першого голосування підтримав лише 31 депутат Закарпатської облради, тому рішення не пройшло.

Відповідно до нього обласна рада мала делегувати ряд повноважень обласній державній адміністрації. Депутат Золтан Лендєл ("Єдиний центр") запропонував спершу розглянути бюджет, а потім повернутися до цього питання Таку думку схвалили 42 депутати.

Втім, після прийняття програм і самого бюджету знову лише 31 депутат підтримав цей проект рішення. 

Депутат Андрій Шекета ("Батьківщина") зауважив, що суть проблеми радше політична, адже передача повноважень передбачена законодавством і є нормальною процедурою. Він запропонував перерву на 10 хвилин, яку підримало майже 40 колег. За цей час голови фракцій повинні між собою вирішити це питання. 

Зокрема, йдеться про наступне:

1.1. Підготовка і внесення на розгляд ради проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідно районів і областей, цільових програм з інших питань, а в місцях компактного проживання національних меншин – також програм їх національно-культурного розвитку, проектів рішень, інших матеріалів з питань, передбачених цією статтею; забезпечення виконання рішень ради.
1.2. Підготовка пропозицій до програм соціально-економічного та культурного розвитку відповідно областей та загальнодержавних програм економічного, науково-технічного, соціального та культурного розвитку України.
1.3. Забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку відповідної території, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів.
1.4. Підготовка і подання до відповідних органів виконавчої влади фінансових показників та пропозицій до проекту Державного бюджету України.
1.5. Сприяння інвестиційній діяльності на території району, області, тощо.

Обласній державній адміністрації також рекомендували включати до складу її постійних комісій депутатів обласної ради.

До слова, про здійснення делегованих повноважень обласна державна адміністрація щорічно звітує перед Закарпатською облрадою.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...