
10:25, 5 січня 2016 р.
2 мільйони на медикаменти, 18 - на дороги
На сесії ужгородської міської ради депутати підтримали пропозицію постійної комісії з питань бюджету і передбачили у цьому році 2 мільйони гривень на медикаменти для ужгородських медзакладів та майже 18 мільйонів гривень для капітального ремонту доріг і дворів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:58, 13 червня
08:55, 9 червня
15:08, Вчора
12:14, 19 червня
15:08, Вчора
6