"Закарпатгаз" не рекомендує

Якщо споживач не передав показання лічильника або зафіксував показання не на 1 число місяця, то обсяги спожитого за місяць енергоресурсу розраховує газорозподільне підприємство. В такому випадку споживач отримає рахунок на оплату з розрахунковими, а не фактичними обсягами спожитого природного газу.

«Скажімо, якщо показання лічильника зняті, наприклад, станом на 15 число, при розрахунку рекомендованої до сплати суми автоматизована система обчислює прогнозований обсяг споживання за повний календарний місяць, - коментує заступник голови правління з обліку та постачання газу Олександр Голуб. - Саме тому фактичне використання палива може бути більшим або меншим за розрахункове».

Наразі побутові споживачі мають можливість передати показання декількома способами, в тому числі і дистанційними, що значно полегшує і прискорює обмін даними:

-  через «Особистий кабінет», зареєструвавшись на сайті 104.ua;

-  за допомогою контакт-центру ПАТ «Закарпатгаз»: тел. (0312) 48-83-04 (щодня з 8:00 до 20:00);

-  електронною поштою: [email protected] (вказавши у листі особовий рахунок та дату, на яку зафіксовані показання лічильника);

-  особисто звернувшись до оператора. 

У період різдвяних і новорічних свят Контакт-центр Товариства працюватиме в звичайному режимі – 7 днів на тиждень,  з 8:00 до 20:00.

закарпатгаз,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
19 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі