
10:30, 30 грудня 2015 р.
Ужгородські "Карпати" перемогли словацький "Бемако"
Ужгородські гандболістки повернулися переможцями із Словаччини, де зіграли з місцевим клубом "Бемако".
Як повідомляє hc-karpaty.org, весь матч ужгородки контролювали гру та здійснювали ротації в складі. В матчі зіграли молоді учениці спортивного ліцею Єлизаветаза Воронько та Вікторія Гичка. Рахунок гри 17:27 на користь "Карпат"
Наступним етап - збір 2-го січня, підготовка до Кубку Виклику, в рамках якого наші дівчата проведуть обидва матчі в Португалії, 15 та 16 січня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
07:11, 12 червня
18
11:57, 18 червня
3
10:16, Вчора
10:34, 11 червня
14
10:04, 18 червня