• Головна
  • Львівська залізниця поставила ультиматум Закарпатській ОДА
10:23, 13 січня 2012 р.

Львівська залізниця поставила ультиматум Закарпатській ОДА

Відповідь Міністерства інфраструктури України на звернення Виноградівської районної ради щодо курсування поїзда “Едельвейс”

Міністерством інфраструктури за дорученням Кабінету Міністрів України від 22.12.2011 №59823/1/1-11 опрацьовано Ваш лист від 02.12.2011 №408/01-6 до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо курсування поїздів підвищеного комфорту № 801/802 Ужг № 803/804 Ужгород – Хуст Львівської залізниці та повідомляється.

На сьогодні пасажирські перевезення у приміському сполученні здійснюються в умовах гострої нестачі моторвагонного рухомо складу та фінансових ресурсів. Одним із ключових питань у роботі залізничного транспорту є зниження збитковості від пасажирських перевезень шляхом оптимізації технологічних процесів і, як наслідок, зменшення експлуатаційних витрат.

Зазначені поїзди не користувалися великим попитом у пасажирів. Згідно з проведеними маркетинговими дослідженнями наявного пасажиропотоку та статистичними даними щодо продажу квитків середня населеність поїздів становила 11%.

Із запропонованих 41 472 місць реалізовано квитків на 4 710 місць на суму 79 тис. грн. При цьому збитки від експлуатації становлять 621 тис. грн. на місяць. У зв’язку з цим керівництвом Львівської залізниці прийнято рішення про відміну курсування малонаселених поїздів.

Додатково інформуємо, що на згаданій дільниці курсує ряд приміських поїздів, які максимально забезпечують потреби в перевезенні пасажирів.

Враховуючи викладене, вважаємо за недоцільне відновлювати курсування збиткових для залізниці поїздів. Проте Укрзалізниця зможе відновлювати курсування вищезазначених поїздів за умови повного відшкодування збитків Львівській залізниці Закарпатською облдержадміністрацією згідно з умовами укладеного договору, повідомили із загального відділу Виноградівської районної ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...