"Давали гарантії, але вони, на жаль, так і не були підкріплені з боку керівництва"

- У вашій кар'єрі була "Говерла". Чому саме цей клуб? Не було інших пропозицій?

- Після "Севастополя" почав в екстреному порядку займатися працевлаштуванням. Розмови якісь були, але не надійшло конкретних пропозицій, яких я чекав. Потім почали пропонувати зарубіжні команди, які нині в моді, але, знаєте, коли вже сім'я, коли пограв в колись сильному чемпіонаті України, йти не хотілося.

У серпні мені подзвонив Грозний і сказав: "У нас повинно все стабілізуватися. Звичайно, умови стануть менше, але виплати будуть регулярні". Я погодився, поїхав, бо знав Грозного як сильного тренера. До того ж, давали гарантії, але вони, на жаль, так і не були підкріплені з боку керівництва. До людей так не ставляться.

Це ж не просто взяв і поїхав. Ми знімали квартиру, діти в школу ходили. Якщо не можеш, то так чесно і скажи. Там тільки обіцяють, а потім кидають.

- Ви подали позов проти "Говерли". Вони просто подають одну за одною апеляції?

- Так. Вони намагаються апеляціями відтягувати цей процес, але на 8 грудня (інтерв'ю було записано кількома днями раніше - прим. Автора) призначений суд в Київському районному суді. Сподіваюся, після нього більше вони не зможуть відтягувати це різними дурницями.

- Ви пішли на якісь уступки, або вони повинні виплатити всю суму?

- Вони навіть не виходять на зв'язок. Я розумію, в якій ситуації знаходяться країна і клуб, тому міг би сісти, нормально поговорити і вирішити цю проблему. Я був би згоден на половину - хай просто віддадуть і закриють питання. Нехай вирішать питання з операцією в Італії - вони ж досі не розрахувалися з ними, тим самим виставляючи нашу країну і всіх громадян шахраями.

Навіть знаю ситуації, коли цей госпіталь відмовляв у лікуванні українським футболістам з інших команд. Це сумно для футболістів, тому що при операції в Україні великий шанс отримати ускладнення, яке буде несумісне з подальшою кар'єрою.

- Ви говорили, що італійська клініка навіть судом погрожувала.

- Так. Вони навіть мені в Одесу надсилали листи. Клініка подала позов до європейського суду.

- Часто футболісти кажуть, що вони зустрілися з Нестором Шуфричем, і він їх переконав не подавати позови. З вами теж намагалися таке зробити?

- Я Нестора Шуфрича жодного разу не бачив. Я взагалі намагаюся поменше уваги приділяти цій темі, щоб Дедишин, прочитавши це інтерв'ю, не сказав, що у Кузнєцова проблеми тільки в матеріальному плані (сміється). Йому це буде тільки на радість.

- Могли б назвати хоча б один випадок, коли керівництво "Говерли" виконало обіцянку?

- (Після довгої паузи) Чесно кажучи, не можу навіть пригадати такого.

- Чи не бентежило, що віце-президент на 6 років молодший?

- Це не важливо. Головне, щоб людина була компетентний.

- Ви вважаєте його компетентним?

- На Сашу теж не можна все списувати. Думаю, якби у нього лежали гроші, він би розраховувався.

Football.ua
Говерла Кузнєцов борги
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі