«Сьогодні продала лише 5 ялиночок»

   Кореспондент  0312.ua відвідав одне з місць продажу ялинок в Ужгороді – площу Корятовича.  Як виявилося, не всі продавці там – з дозволами. Ціна ж ялинок в середньому від 50 до 150 гривень.

   Василь з Міжгір’я продає ялинки вже 8 років.  «Уявіть, скільки мені потрібно було їхати сюди. Так, вони у мене трохи дорожчі, аніж у моїх конкурентів, однак я займаюсь цією справою на законних засадах, а не як більшість. Взагалі, вартість ялинок коливається від 50 до 150 гривень. Це залежить від багатьох факторів: висота, густота, вид. Проте, є чітка тенденція – люди купляють дешеві ялинки. Здається, і ходять, і купляють, а заробітку, як такого, нема», - розповідає Василь.

«Сьогодні продала лише 5 ялиночок», фото-1

«Розумієте, тут є продавці, які зовсім без документів. Вранці приїдуть, швидко продадуть за безцінь і все…Хоч і створили Нову Поліцію, однак ніякого контролю нема. Дуже багато «ліваків»  розвелося», - нарікає продавець.

«Я стараюсь не змінювати цін. Кожного року притримуюсь одного стандарту. Минулого року такі самі ціни були. Звісно, років 5 тому ялинки були на порядок дешевші. Десь 35-40 гривень коштували. Самі розумієте – долар…» - завершує чоловік.

«Сьогодні продала лише 5 ялиночок», фото-2 «Сьогодні продала лише 5 ялиночок», фото-3

   Ірина із села Ужок  продає стилізовані деревцята, виготовлені із ялинкових гілок:

«Сьогодні продала лише 5 ялиночок», фото-4

«Коштують мої творіння від 50 до 60 гривень – залежно від розміру. Це мій перший досвід у «ялинковій» справі. Думаю, що ціни, у порівнянні із минулорічними, не дуже змінились. Документів у мене нема ніяких, але не переживайте – їх треба лише на рубані ялинки (сміється – прим. ред.). А у мене просто сплетені гілочки», - розповідає жінка.

«Сьогодні продала лише 5 ялиночок», фото-5

«Чесно Вам скажу, я продала лише 5 ялиночок. Знаєте, як я думаю? Маленькі ялиночки купляють лише ті, хто на квартирі живе. Але скажу так: має ж якось молода жінка заробляти!» - завершує свою розповідь жартом Ірина.

   Вікторія кожного року купляє ялинку на Корятовича:

«Сьогодні продала лише 5 ялиночок», фото-6

«Якість ялинок, на мою думку, не дуже хороша. Вони такі ріденькі…За такі гроші, впевнена, можна було б купити якусь кращу. От я свою купила за 150 гривень, тому наступного року планую купити штучну ялинку».

«Дуже прикро, що заради ось цього всього вирубають ліси. З цим потрібно боротися, контролювати, штрафи виписувати, а у нас ніякого контролю. Було б добре, якби створювались окремі місця для вирощування ялинок на продаж, або ж повністю заборонити продаж і перейти на штучні вироби».

IMG_6107IMG_6136IMG_6140IMG_6141IMG_6144IMG_6148IMG_6150IMG_6152IMG_6153IMG_6156

 

 

 

ялинки Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
136 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі