Що очікує власників ужгородських квартир в 2016 році?

Відповідно до закону, до 1 липня 2016 року мешканці всіх багатоквартирних будинків на загальних зборах повинні визначити, як і ким буде здійснюватися їх подальше управління. При цьому мова йде не тільки про будинок, але і його інфраструктуру: ліфти, прибудинкові території, сходи тощо. Для того, щоб вважати такі збори дійсними, необхідна присутність трьох мешканців будинку. Щоправда, решту доведеться письмово повідомити про прийняті рішення. Одним із способів організації жителів є безкоштовний інтернет сервіс moydom.com, де можна публікувати інформацію і спілкуватися з усіма мешканцями будинку.
У випадку, якщо мешканці до 1 липня 2016 року не досягнуть згоди і не виберуть організацію, яка займатиметься керуванням їх будинку, або не створять власне ОСББ, держава в особі органів місцевого самоврядування призначить керуючого або керуючу компанію. При цьому тарифи на їхні послуги можуть бути завищені.
Законом визначається, що в новий тариф увійдуть витрати по санітарно-технічне обслуговування, на поточний і капремонт, а також винагорода керуючому.
Для того, щоб відмовитися від послуг ЖЕКу необов'язково організовувати ОСББ (як це було раніше). Досить визначити на зборах, яка організація надалі опікуватиметься будинком.
www.epravda.com.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
20 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі