Ужгородцям газовики обіцяють безкоштовні лічильники

До категорії тих, кому відповідно до законодавства, потенційно може бути припиненогазопостачання через відсутність лічильника газу потрапляє 750 споживачів, - інформують у ПАТ «Закарпатгаз».
«Сьогодні ПАТ «Закарпатгаз» встановлює виключно безкоштовні лічильники відповідно до сформованих графіків, в які, в першу чергу входять споживачі, що мають газову плиту та водонагрівач. Графіки оприлюднені на корпоративній сторінці газорозподільної компанії, для того, щоб всі споживачі розуміли, коли до них прийдуть фахівці підприємства для встановлення приладів обліку», - зазначає заступник голови правління з комерційної діяльності та обслуговування клієнтів ПАТ «Закарпатгаз» Євген Полуницький.
У випадку ж, якщо споживач бажає пришвидшити процес встановлення лічильника і готовий зробити це за свій кошт, він може самостійно придбати лічильник, який має низькочастотний імпульсивний вихід та автоматичну корекцію температури, та замовити роботи з його встановлення у компаніях, що отримали дозволи на виконання цього виду робіт. Проконсультуватися щодо технічних характеристик приладу та отримати інформацію, які документи повинні мати компанії для виконання відповідних робіт, завжди можна у фахівців ПАТ «Закарпатгаз».
Як відомо, навесні своєю постановою Кабінет Міністрів вдвічі зменшив норми споживання газу для споживачів, котрі використовують газ без лічильників. Відповідно споживачі сприймають цей процес без особливого ентузіазму. Але при цьому необхідно пам'ятати: відмова від встановлення лічильника газу з ініціативи і за кошти ПАТ «Закарпатгаз», відповідно до ст. 5 Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» та п. 6 «Правил надання населенню послуг з газопостачання», є підставою для припинення газопостачання. При цьому його відновлення буде проводитись після встановлення приладу обліку за рахунок споживача та з проведенням оплати за роботи з від'єднання та приєднання газопостачання.

ужгородці газовики лічильник
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
4 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі