“Прапор утопії” від Тараса Табаки

Сьогодні о 17.00 відбулося офіційне відкриття виставки відомого ужгородського художника Тараса Табаки “Прапор утопії” в Закарпатському художньому музеї ім. Йосипа Бокшая.

На виставці було представлено кількадесят картин різної тематики. Як зізнається художник, то йому було дуже приємно прийняти запрошення від музею, аби саме там відзначити свій ювілей: “Приймаючи цю пропозицію, я вирішив вийти за рамки ординарних традицій подібних святкувань з багатьох причин”,- ділиться з нами митець.

Щодо назви виставки, то відразу постало питання, чому саме “Прапор утопії”? За словами Тараса Михайловича, ця назва не випадкова: “Вона несе в собі рівнопропорційне відображення не лише тих ілюзій , ідеалів, на яких базується творчий процес. Врешті, будь-яка утопія- це всього лиш ілюзія ідеальної моделі з точки зору кожного автора. Світ довкола нас- це те, що ми маємо та думаємо про нього”.

На святкування ювілею та відкриття виставки прийшла чимала кількість людей, аби привітати ювіляра та гідно оцінити його творчі роботи. “Суспільство побудоване так, що естетичне сприйняття залишається осторонь. Нема ні хорошого, ні поганого мистецтва. Воно або є, або його нема”,- з посмішкою роздумовує художник.

Кожен з бажаючих може ознайомитись та помилуватись картинами, адже виставка триватиме до 20 грудня. 

“Прапор утопії” від Тараса Табаки, фото-1 “Прапор утопії” від Тараса Табаки (фото) - фото 1 “Прапор утопії” від Тараса Табаки (фото) - фото 1 “Прапор утопії” від Тараса Табаки, фото-4 “Прапор утопії” від Тараса Табаки (фото) - фото 1 “Прапор утопії” від Тараса Табаки, фото-6 “Прапор утопії” від Тараса Табаки (фото) - фото 1 “Прапор утопії” від Тараса Табаки (фото) - фото 1
виставка Тарас Табака Прапор утопії
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
23 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі