Податки на Закарпатті сягають 8,4 мільярдів гривень

Протягом січня-грудня 2015 року органи Державної фіскальної служби у Закарпатській області мобілізували до бюджету та цільових фондів 8 млрд 401 млн 41 тис. грн податків, зборів, митних платежів та єдиного соціального внеску.

Зокрема, Головним управлінням ДФС у Закарпатській області забезпечено сплату податків і зборів у розмірі 2 млрд 926 млн 700 тис. грн, ЄСВ – 3 млрд 1 млн 41 тис. грн та Закарпатською митницею ДФС – 2 млрд 473 млн 300 тис. грн.

У порівняні з аналогічним періодом минулого року надходження податків і зборів зросли на 966 млн 599 тис грн, єдиного соціального внеску – на 483 млн 56 тис. грн, в свою чергу надходження, забезпечені Закарпатською митницею ДФС завдяки податкам та митним платежам збільшились на 621 млн 800 тис. грн.

Нагадаємо, що основними завданнями органів фіскальної служби в області є реалізація державної податкової політики та політики у сфері державної митної справи, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового, митного законодавства, здійснення в межах повноважень, передбачених законом, контролю за надходженням до бюджетів та державних цільових фондів податків і зборів, митних платежів та єдиного соціального внеску.

Фахівці, як Головного управління, так і Закарпатської митниці ДФС усвідомлюють важливість стабільного й ритмічного наповнення бюджету коштами, адже від цього залежить не тільки ефективне функціонування державного механізму, але і виконання соціальних програм. Тому докладають максимум зусиль задля покращення сервісного обслуговування громадян, суб’єктів господарювання, суб’єктів зовнішньоекономічних відносин та спрощення процедур адміністрування податків, зборів, - пише відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області.  

податки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі