«Громадянська позиція» представила свої плани в Ужгороді

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція Романа Цендри, куратора в Закарпатській області від політичної партії «Громадянська позиція» (голова - Анатолій Гриценко).

Йшлося про політичну ситуацію на Закарпатті та перспективи політсили «Громадянська позиція» в області. Роман Цендра також проаналізував результати місцевих виборів для «Громадянської позиції» та відповість на всі запитання журналістів.

«Хотів подякувати всім виборцям, а їх виявилося 2237 патріотів, які підтримали нас на місцевих виборах в Ужгороді, - сказав Роман Цендра. - Наша політсила представляла кандидатів, які не були депутатами жодного скликання. Ми приступили до початку виборчої кампанії за місяць до самих виборів, оскільки у цей час помінялося обласне керівництво нашої партії (керівник штабу переїхав в інше місто). Тому сформували команду вже в останні передвиборчі дні і зареєстрували кандидатів на всі 36 дільниць. Очолив список Павло Федака, знана особистість, головний редактор газети «Трибуна». Ми також мали розмову із активістами Ю.Світликом, В.Маняком та О.Лукшею, вони сказали, що подумають, але потім стали кандидатами від політ сили «Солідарність».

За словами Романа Цендри, серед кандидатів «Громадянської позиції» в Ужгороді були знані письменники, активісти, журналісти, підприємці. «Була дотримана і гендерна політика, на відміну від тих партій, які голосували за таку норму закону, - додав Роман Цендра. - Загалом наша політсила набрала 4,6%, нам практично не вистачило 195 голосів, (по 4 голоси на кожну дільниці). Деякі кандидати набрали близько 10%, деякі менше». Як каже Роман Цендра, їхній політичній партії ще треба було трохи часу, щоб донести виборцеві переваги «Громадянської позиції», яка є прозорою та без кримінального минулого.

Бюджет виборчої кампанії «Громадянської позиції склав 50 тис.грн. сюди увійшли витрати на рекламу на обласному телебаченні, радіо та у пресі. Було розміщено 9 палаток по Ужгороді, де з виборцями спілкувались безпосередньо кандидати. «При таких невеликих витратах, наша кампанія була успішною»,- додав Роман Цендра.

Роман Цендра також прокоментував новий виборчий закон, який діяв на цих виборах. Політик вважає, що він потребує доопрацювання у розділах, де викладена система визначення переможців на округах.

Після виборів «Громадянська позиція» на Закарпатті вирішила приєднатися до Тарифного та Кредитного майдану. У спілкуванні з пересічними закарпатцями виявляють проблеми та потреби людей. А це, передусім, вартість комунальних послуг, працевлаштування, кредити, тощо.

«Зараз банки видають кредити від 36 до 48% річних у нацвалюті, а це - 3-4 % місячних. Ми хочемо, щоб відсотки по кредитах були реальні, - каже Роман Цендра. – Щоб працювала програма «Доступне житло», інші потрібні програми кредитування, щоб людина була спроможна виплачувати відсотки».

Наразі партія має представництва у Виноградові, Мукачеві, Берегові та районах. Формуються відділення по решті районів області, процес планують завершити до кінця цього року, - повідомляє "Заголовок".

Партія відкрита до співпраці, всіх бажаючих чекають за адресою: м.Ужгород, вул. Корятовича,5.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
13 переглядів в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі