18:00, 30 листопада 2015 р.

U21. Говерла - Шахтар - 1:3

У матчі 16-го туру «Шахтар» U21 на виїзді зустрічався з ужгородською "Говерлою".

Спочатку команди пристосовувалися до штучного покриття стадіону. Перший момент виник на 10-й хвилині, коли після подачі Матвієнка пробивав Гринь - воротар господарів зловив м'яч у нижньому куті. Незабаром рахунок був відкритий: після введення м'яча з ауту Василем Сагайдаком, Гринь поборовся за верховий м'яч із захисником. Відскік дезорієнтував голкіпера - автогол. «Гірники» намагалися розвинути успіх, але несподівано пропустили у відповідь. Воротар донеччан Євген Гриценко намагався зберегти м'яч у грі, але Гей виявився тут як тут і розібрався в ситуації - 1:1.

Донеччани багато атакували, часто пробивали з-за меж штрафної. Моментів було чимало, проте або м'яч летів повз, або господарів виручав воротар. У першому таймі рахунок так і не змінився, а в перерві тренерський штаб «гірників» зробив заміну, замість Арабідзе випустивши Борячука.

Після відпочинку «гірники» додали в русі, стали створювати ще більше моментів. На 56-й хвилині підключення на стандарт Тараса Качараби призвело до голу: захисник донеччан вдало зіграв на добиванні - 1:2. Після цього «гірники» діяли спокійніше, стали більше дорожити м'ячем і ретельніше готувати свої атаки. Правда, до реальних гольових можливостей довгий час справа не доходила, а ужгородці намагалися налагодити контратаки.
Ближче до кінця гри на поле вийшов Микита Адаменко, який з березня заліковував травму. Його активність додала атакам «Шахтаря» злагодженості, і незадовго до фінального свистка донеччани закріпили перевагу. Сергій Горбунов зліва прострілив у штрафний майданчик, а там Борячук прийняв м'яч і з лівої ноги пробив у дальній нижній кут - 1:3. Це 16-й гол кращого бомбардира чемпіонату в 14 матчах.

1:3 - впевнена перемога "Шахтаря".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію