
10:00, 23 листопада 2015 р.
Незабаром ужгородці зможуть вибрати найгарнішу кішку
29 листопада відбудеться традиційна виставка-конкурс кішок "Міс-Кіс"
Всіх бажаючих запрошують показати своїх улюдленців. Реєстрація учасників з 16 по 28 листопада, пише Mukachevo.net
Початок об 11 годині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:33, 11 червня
1
10:34, 11 червня
12
07:11, 12 червня
18
12:14, 19 червня
1
22:57, 15 червня