• Головна
  • Де в Ужгороді купити справжній елітний напій: джин ціна
Реклама
12:56, 31 жовтня 2015 р.

Де в Ужгороді купити справжній елітний напій: джин ціна

Реклама

Вже кілька сотень років джин серед шанувальників елітного алкоголю користується традиційно заслуженою повагою. Тепер кожен знає, де в Ужгороді купити справжній елітний напій: джин цена. Настільки популярний сьогодні джин використовувався спочатку виключно як чудовий медичний засіб, тому про нього заговорили не відразу, як про високоякісний та елітний алкогольний напій. Традиційно джин пов'язують з ім'ям голландського вченого XVI століття, доктором медицини, професором Ф. Сільвіусом. Вперше саме їм до ягід ялівцю була застосована дистиляція.

Втім, і до цього в народній медицині широко використовувалися в якості відмінного лікувального зілля різні спиртові настоянки на ялівцевих ягодах. Середньовічні знахарі вірили навіть, що такі настойки зможуть стати порятунком від бубонної чуми. При різних захворюваннях нирок також ефективно застосовувалися настої на ялівцевих ягодах. Тому як ліки це зілля продавалося спочатку виключно в аптеках. Однак розроблені доктором Сільвіусом нові ліки, як виявилося, на смак також дуже приємні. 

Незабаром заповзятливими англійцями було освоєно виробництво цього міцного напою, настояного на ялівцевих ягодах. Перші винокурні стали з'являтися по всій Англії. Спеціалізувалися вони виключно на виготовленні джина. Особливо виробництво ялівцевого напою зросло в Англії за часів правління кроля Вільгельма Оранського, починаючи з 1689 року. Переслідуючи мету створити місцеве потужне винокурне виробництво і підтримати внутрішнього виробника, новий король, за походженням голландець, ввів заборону на ввезення ззовні спиртних напоїв на острів. У першу чергу, ця заборона торкнулася голландського імпорту.

У найближче десятиліття виробництво англійського місцевого джина, враховуючи створені сприятливі економічні умови, зросло на порядок. Можна сміливо говорити, що в Англії тільки самий ледачий не гнав джин в ті роки. Любов шанувальників цього напою не пройшла з роками, а тільки посилювалася. Сьогодні на elit-alco.com в спеціалізованому магазині можна купити не тільки легендарний джин, але й будь-які інші елітні напої.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...