На Ужгородщині розпочинається міжнародний турнір з міні-футболу

23-25 жовтня у спорткомплексі «ZINEDINE» проходитимуть змагання серед дітей 2008 року народження

«Дитяча мрія» – це міжнародний турнір з міні-футболу, який вже вдруге пройде на Закарпатті. Його девіз: «Спорт – це здоров’я», пише Карпатський об'єктив

Кількість учасників турніру складає 24 команди:

«Зінедін» (Сині) Ужгород

СДЮСШОР Ужгород

«Зірка» Київ

«Карпати» Львів

«Чайка» Вишгород

«Іллічівець» Іллічівськ

«Барса» Суми

«Адреналін» Луцьк

«BRW-Вік» Володимир Волинський

«Сузір’я» Свалява

«Мукачево»

«Кардинал» Львів

ДЮСШ-26 Київ

CFT «Academy» (SK)

«Старт» Львів

«Локомотив» Київ

«Зінедін» (Зелені) Ужгород

СДЮСШОР II Ужгород

«Чайка» II Вишгород

«Адреналін» II Луцьк

«Карпати» II Львів

«Мукачево» II

«Старт» II Львів

«Карпати» Львів

Команди розділені на шість груп. 24 жовтня, у пятницю, о 10 годині юні спортсмени розпочнуть свої поєдинки на двох штучних майданчиках спорткомплексу “ZINEDINE”.

Група А

1.«Зірка» Київ

2.BRW-Вік В.Вол

3.«Карпати» 09 Львів

4.«Мукачево»

Група В

1.«Зінедін» (Сині)

2.«Барса» Суми

3.ДЮСШ-26 Київ

4.«Локомотив» Київ

Група С

1.«Іллічівець» Іллічівськ

2.СДЮСШОР II Ужгород

3.«Старт» Львів

4.«Карпати» II Львів

Група D

1.«Карпати» Львів

2.«Мукачево» II

3.CFT «Academy» (SK)

4.«Старт» II Львів

Група E

1.СДЮСШОР Ужгород

2.«Адреналін» Луцьк

3.«Чайка» II Вишгород

4.«Кардинал» Львів

Група F

1.«Чайка» Вишгород

2.«Сузір’я» Свалява

3.«Зінедін» (Зелені) Ужгород

4.«Адреналін» II Луцьк

Розклад ігор на 23 жовтня

Поле №1

10.00 Зінедін (Сині) – Локомотив

10.30 СДЮСШОР – Адреналін

11.00 Зінедін (Зелені) – Адреналін II

11.30 Зінедін (Сині) – ДЮСШ-26

12.00 СДЮСШОР – Чйка ІІ

12.30 Чайка – Адреналін ІІ

14.00 Мукачево – Карпати 09

14.30 CFT «Academy» – Мукачево ІІ

15.00 Карпати ІІ – Старт

15.30 Мукачево – BRW-Вік

16.00 CFT «Academy» – Старт ІІ

16.30 Іллічівець – Старт

17.00 Іллічівець – СДЮСШОР ІІ

Поле №2

10.00 Барса – ДЮСШ-26

10.30 Чайка ІІ – Кардинал

11.00 Чайка – Сузір’я

11.30 Барса – Локомотив

12.00 Адреналін – Кардинал

12.30 Сузір’я – Зінедін (зелені)

14.00 Карпати – Старт

14.30 Зірка – BRW-Вік

15.00 15.30 Зірка – Карпати 09

16.00 Карпати – Мукачево

16.30 CДЮСШОР – Карпати ІІ

Розклад ігор на 25 жовтня:

Поле №1

9.00 Зінедін – Барса

9.30 СДЮСШОР – Кардинал

10.00 Сузір’я – Адреналін

10.30 Зірка – Мукачево

11.00 Мукачево ІІ – Старт ІІ

11.30 СДЮСШОР ІІ – Старт

12.00 E4 – F3

12.30 A3 – B4

13.00 E4 – D3

13.30 A3 – C3

14.00 D3 – F3

14.30 B4 – C3

15.00 A1 – 3C

15.30 D1 – E2

16.00 A1 – C1

16.30 D1 – 1F

17.00 B2 – 1C

17.30 E2- F1

Поле №2

9.00 ДЮСШ-26 – Локомотив

9.30 Адреналін – Чайка ІІ

10.00 Чайка – Зінедін (зелені)

10.30 BRW-Вік – Карпати-09

11.00 CFT «Academy» – Карпати

11.30 Іллічівець – Карпати ІІ

12.00 E3 – F4

12.30 A4 – B3

13.00 E3 – D4

13.30 4A – C4

14.00 F4 – D4

14.30 B3 – C4

15.00 A2 – B1

15.30 D2 – E1

16.00 A2 – C2

16.30 D2 – F2

17.00 B1 – C2

17.30 1E – 2F

Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
21 перегляд в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі