На весільній церемонії весільний наряд «Русалка» або «Рибка» актуальний завжди. З'явившись в такій сукні на власній весільної церемонії, ви справите напевно справжній фурор, якщо у вас сексуальна і струнка фігура. Будь-яка весільна сукня цієї модельної лінії від http://tobebride.com.ua/catalog/svadebnye-platya в стані у його власниці залишити море позитиву і зачарувати на торжестві всіх присутніх.

Що стосується сукні «Рибка», то в модельному ряді подібних суконь такий стильний і витончений весільний наряд виділяється рядом вдалих деталей і характерних відмінностей. За рахунок контрасту досягається унікальний ефект: плавного розширення в області колін по лінії подолу і щільного облягання фігури нареченої (включаючи весь силует - талію, стегна і область декольте). Поступово розширюючись, матеріал утворює стилізований риб'ячий або русалочий віялоподібні хвіст. Крій такого стилю в колишні часи називався «Годе», проте модель з плином часів кардинальних змін не зазнала, популярний фасон лише вдосконалився і модернізувався.

Сьогодні моделі «Русалки» та «Рибки» дизайнери весільної моди вдосконалять перманентно, варіюючи елементи, декоративні деталі і аксесуари весільного вбрання. Ви будете при будь-якому типі освітлення виглядати виграшно, якщо вирішите купити весільне плаття цієї лінійки від http://dolchevita.kiev.ua/category/svadebnye-platya/. Причому досягається приголомшливий ефект не тільки за рахунок використовуваних при пошитті матеріалів, але і завдяки вдалому фасону. Основа для весільної понад ефектної і карколомної сукні в стилі «Рибка» - це королівський атлас. У компанії багатошарового довгого шлейфа цей матеріал гармонує відмінно. У той же час спокусливий і відкритий ліф майстерно підкреслять надзвичайно чарівним і невагомим фатином. І за рахунок сотень повітряних оборок на спідниці вся ця пишність посилюється багаторазово.