Кожен автолюбитель мріє про красивий автомобільний номерний знак, оскільки номери покликані формувати позитивний імідж власникам транспортного засобу - виконувати важливу функцію, а не просто є прикрасою автомобіля. На території нашої держави, згідно з постановою від 2004 року про знаки номерні транспортних засобів, дозволена експлуатація автомобільних номерів одинадцяти різних варіантів, які використовуються на всіляких транспортних засобах.

Значно зросла в порівнянні з попередніми випусками на сучасних українських номерних знаках загальне число комбінацій. Ця новація дозволила їх експлуатаційний термін продовжити в рази. Для українських водіїв виробництвом якісних дублікатів автомобільних номерів і нових автомобільних номерів сьогодні займається ряд спеціалізованих компаній. У числі лідерів в цьому списку знаходиться Компанія http://znaki.net.ua, де працюють професіонали своєї справи за посиланням именные автомобильные номера киев znaki.net.ua.

Примітно, що тут не тільки можна замовити за індивідуальним проектом дублікат автомобільного номера, але і вибрати вже готовий дизайн виробу. Фахівці Компанії спеціалізуються по ряду напрямків і пропонують якісні послуги з виготовлення знаків. Йдеться про:

- виготовлення інформаційних табличок;

- виготовлення табличок з адресами і назвами вулиць;

- виготовлення табличок для домоволодінь;

- виготовлення номерних знаків з нестандартним кріпленням для автомобілів;

- виготовлення автомобільних індивідуальних знаків;

- виготовлення автомобільних сувенірних номерів;

- виготовлення дублікатів замість втратили «товарний вигляд» або загублених автомобільних номерів;

- реставрацію автомобільних номерів.

Територією України доставка готової продукції здійснюється Новою Поштою, а своїм столичним замовникам Компанія готова запропонувати доставку кур'єром безкоштовно.