Було опубліковано кілька звітів про помилки в системі безпеки мови Java. Більшість з них стосувалося реалізації мови Java з допомогою конкретного броузера. Дослідники сприйняли це як виклик і почали шукати шпарини у системі захисту мови Java, щоб подолати силу і складність моделі безпеки аплетів. Виявлені технічні помилки незабаром були виправлені, і, наскільки ми знаємо, що жодна реальна система ніколи не була скомпрометована. Щоб оцінити важливість цього факту, згадаймо про мільйони вірусних на виконувані файли операційної системи Windows і макроси текстового процесора Word, дійсно викликали чимало бід, і дивно беззубу критику слабкостей атакованої платформи. Крім того, механізм керування ActiveX у браузері Internet Explorer міг би викликати багато нарікань, проте способи його злому настільки очевидні, що лише деякі фахівці попрацювали опублікувати свої дослідження.

Записатися на курс основи програмування java ви можете на сайті Logos IT Academy.

Деякі системні адміністратори навіть стали вимикати системи захисту мови Java в своїх браузерах, щоб користувачі могли, як і раніше завантажувати виконувані файли, елементи керування ActiveX і документи, створені за допомогою текстового процесора Word. Забавно, що в даний час ймовірність подолання системи захисту аплетів на мові Java порівнянна з імовірністю загинути в авіаційній катастрофі, в той час як ризик заразити комп'ютер, відкривши документ, створений текстовим процесором Word, порівняємо з ризиком загинути під колесами автомобіля, перебігаючи дорогу в годину пік.

Logos IT Academy пропонує вам закінчити курси джава, якщо ви бажаєте займатися програмуванням.

Мова JavaScript — це мова розробки сценаріїв, який можна використовувати на Веб-сторінках. Ви такж можете вивчити цю мову в логос львів. Вона була розроблена компанією Netscape і спочатку називалася LiveScript