Дуже часто поломка автомобіля проявляється в дорозі, але не треба кидатися в паніку. Необхідно вирішити, що робити при поломці автомобіля на дорозі. Спочатку оцініть ситуацію, спробуйте визначити, в чому причина. Цілком ймовірно, що вирішити її можна власними силами, не відправляючи автомобіль в автосервіс.

Якщо поломка сталася за межею міста, то автомобіль потрібно пригальмувати біля узбіччя, не забувши включити аварійну сигналізацію. Побачили, що приспустило колесо, то поміняйте його на запасне. Якщо немає можливості самому вирішити проблему, то дзвоніть Львів евакуатор, і викликайте техдопомогу. Прибулі аварійники відтягнуть поламану машину на станцію і займуться ремонтом.

При поломці на автомагістралі, то потрібно дотримуватися правил дорожнього руху, які передбачають ряд кроків у разі швидкісної траси. Якщо є можливість, то рекомендується, перш за все, покинути трасу, помістивши машину на з'їзді чи на найближчому кишені. На будь-якій трасі завжди є знаки, де зазначено відстань до найближчого зручного місця. І тільки там спробуйте визначити причину проблеми. При самостійному усунення, можна рухатися далі. Якщо не виходить, то викликайте евакуатор, спеціалісти з необхідним приладдям швидко прибудуть на місце.

Але відігнати машину в зручне місце не завжди можливо. Тоді як можна ближче переміститеся до узбіччя, покиньте автомобіль через праві двері. Основні поломки автомобіля, які можуть трапитися в дорозі:

Не забувайте періодично міняти масло і фільтри в двигуні, перевіряйте охолоджуючу рідину. Якщо це не робити, то поломка не за горами. Якщо це виявилося в дорозі, то долийте. Але якщо з'явився стукіт і хрускіт, помічений сизий або чорний дим, то відразу ж зупиняйтеся і викликати евакуатор.

У ходової частини найчастіше спускає колесо. Це можна зробити самому. Якщо розсипався підшипник, і заклинило маточину, то потрібен лише евакуатор.

При виникненні проблем з коробкою передач, в випадку автомата, допоможе тільки евакуатор, хоча і при механічній не рекомендується використовувати тільки одну швидкість.

При несправності електропроводки, окислення контактів можна усунути на місці. Якщо проблема десь глибше і без розбору не обійтися, то краще звернутися в автосервіс. Заміну ламп і запобіжників теж можна зробити прямо на дорозі.

Якою б не була проблема з автомобілем на дорозі, її можна розрулити, особливо за допомогою евакуаторників.