Оформлення приміщень в класичному стилі припускає наявність у ньому дорогих, якісних дерев'яних меблів, виготовлених з дуба, бука, вишні або на крайній випадок сосни. Однак можливий також і більш доступний, бюджетний варіант прикраси своєї кухні – використання меблів, виготовленоих з матеріалів, що імітують натуральне дерево. Важливо щоб імітуючи дерево матеріали виглядали максимально достовірно і реалістично, фактура поверхонь і колір повинні передаватися максимально точно.

Якщо вас цікавлять сучасні кухні львів ціна, то запршуємо вас на сайт нашого салону меблів.

Обідня зона також повинна бути коректно оформлена. Важливо щоб стіл і стільці відповідали оформлення основного гарнітура, так як класика – це в першу чергу гармонійна завершеність у всьому.

Бажаєте замовити шафу купе на замовлення? Відвідайте наш салон меблів прямо зараз http://kitchen.interiostory.com.ua/shafy-kupe/.

Вибираючи меблі для класичної кухні потрібно пам'ятати про те, що в загальну колірну гаму гарнітура потрібно ввести додатковий або контрастний колірний акцент.

Меблі в класичному інтер'єрі займають центральне місце, саме вони надають всьому приміщенню шарм. Тому до вибору треба підходити дуже відповідально.

Змінене речення виглядатиме: Ви можете ознайомитися з нашим асортиментом тут http://kitchen.interiostory.com.ua/

Говорячи про модні тенденції вибору меблів для кухні у класичному стилі, в число найпопулярніших і затребуваних можна віднести:

 - соснові кухонні гарнітури – підходять під будь-яку обробку стін;

 - класичні білі кухонні гарнітури – прекрасне рішення для приміщення будь-якого розміру;

 - меблі з чорними фасадами – підійдуть любителям ультрамодних тенденцій;

 - меблі, оздоблені різьбленням, плетінням і матовим склом, — прекрасне рішення для класичної кухні середнього і великого розміру.

Однак не тільки фасади меблів повинні бути виконані з правильних матеріалів, стільниця також має бути «правильною».