Офісно-адміністративні та виробничі приміщення потребують особливого освітлення. В залежності від призначення, для кожного приміщення існують свої норми освітлення, які неприпустимо порушувати. Тому недостатньо просто купити світильник, потрібно замовляти спеціалізовані типи світлотехнічного обладнання, які зможуть задовольнити всі вимоги, щодо характеристик світлового потоку та безпеки для працівників. Саме такі світильники, розроблені спеціально для виробництва, пропонує вітчизняний виробник, компанія "ВТН".

3 відмінності світильників для виробничих приміщень від звичайних

  • Рівень захисту та безпека. Різні сфери промисловості вимагають свого підходу до обладнання. Так, компанією "ВТН" був запущений цикл виготовлення світильників типу "В" із підвищеним ступенем захисту. Вони призначені для складів, приміщень з високим рівнем вологості, терас. Сам корпус та лампи захищені від бризок води та пилу, що гарантує безпеку працівників від ударів током. Також в асортименті компанії є спеціальні світильники для вибухонебезпечних приміщень, здатні працювати в умовах високих або занадто низьких температур.
  • Додаткові можливості. Для енергосервісних компаній "ВТН" створила світильники типу "С" з можливістю програмного блокування роботи та функцією контролю відпрацьованого часу. Щоб створити на виробництві найбільш комфортні умови для роботи працівників, розроблена серія світильників "D". Вони мають функції керування колірною температурою та яскравістю. Окрім того, що таке обладнання зможе бути адаптованим під різні сценарії роботи, воно ще забезпечить раціональне використання енергоресурсів та економію електроенергії. Є світильники типу Е "Еко" з полегшеною конструкцією, ідеально підходящі для офісних стель типу Армстронг та Грильятто. А ще світильники резервного освітлення типу "Р".
  • Характеристики світлового потоку. Обираючи прилади для освітлення конкретного приміщення, потрібно керуватися державними нормами, в яких чітко вказано, якими має бути: колірна температура, потужність, світловий потік, тип розсіювача, коефіцієнт пульсації, діапазон робочих температур та сфера застосування світильника. Для звичайного побутового освітлення таких вимог немає.

Більш детальну інформацію по вибору світильників для виробництва можна знайти на сайті http://vtnled.com/ofisne-osvitlennya — офісне освітлення та спеціалізоване представлене в широкому асортименті за цінами виробника.