Дивувати хитросплетенням стилів, вражати різноманіттям фасонів, приголомшувати мінливістю візерунків тканин і своєю складністю фактурних вигинів, за допомогою яких створюються неповторні образи, що запам'ятовуються - головне завдання всіх нових модних колекцій. Щоб в цьому особисто переконатися, досить перейти на сайт магазину брендового одягу shoplife в Ужгороді.

Як заявляють редактори модних журналів, наступної весни агресивну стилістику 80-х можна розглядати в якості основного джерела для дизайнерського натхнення (з оздобленою в яскраві фіолетові і рожеві відтінки тотальною жіночністю). Неодноразово зазначалося, що в минулому столітті в історії модних тенденцій 1980-ті були самим «несмачним» і диким періодом. Проте, 1980-ті в весняному майбутньому сезоні будуть знову актуальні (зі своїми кулисками і оборками, люрексом і металевим блиском, гігантськими прикрасами, брюками-бананами, ультраміні і величезними плечима). Рожевому кольору у всій своїй красі безлічі відтінків (від отруйно-яскравих до ніжно-рожевих) належить правити балом.

Дівчата нарешті отримали унікальну можливість свій гардероб поповнити жіночними нарядами по-справжньому, причому в кількості необмеженій нічим. Порадувати себе відвертою дівочою сукнею буде приємно в будь-якому віці. Унікальні рожеві відтінки своєю здатністю гармоніювати з фіолетовими і червоними. Знову в моді синтез цих кольорів. На будь-якій весняній вечірці дозволить бути вам в центрі уваги поєднання вогненно-червоного кольору і найбільш насичених відтінків рожевого. Сказати те ж саме можна і про сміливу тенденцію поєднувати елементи одягу та аксесуари рожевого кольору з одежними елементами та аксесуарами блакитних і синіх відтінків. Цієї весни змішання квітів і фарб не ознака виходу за рамки звичного і поганого смаку, а, скоріше, прояв стильності, що дозволяє перебувати в тренді незмінно.