Вибираючи блок-хаус, в першу чергу варто пам'ятати, що дерево - матеріал живий, він дихає і досить примхливий до умов експлуатації. Не варто очікувати ідеально гладкій поверхні без єдиної вади - таке можливо тільки в штучних матеріалах. Дереву ж властива неповторна текстура і оригінальний малюнок на кожній дощечці. Втім, в залежності від сортності зовнішній вигляд блок-хауса може сильно відрізнятися. Обираючи блок хаус внутрішній ціна якого може вас приємно вразити, не забувайте про якість деревини, шукайте ту, яка буде без наявних механічних вад, обрані блоки повинні бути приблизно однакові за малюнком на дереві який неодмінно буде різнитися.

Блок-хаус третього сорту деякими покупцями помилково відноситься до відбраковування. Однак слід зауважити, що більшість дефектів сорти З відноситься до чисто зовнішнім. Якість деревини страждає незначно, чим користуються майстри-умільці. Купуючи блок-хаус сорти С, вони усувають видимі вади за допомогою шпаклівок і герметиків по дереву, шліфують поверхню і обробляють її просоченнями насичених відтінків. Такі блок хауси можуть стати чудовим рішенням для зовнішнього оздоблення будинку. Наразі блок хаус зовнішній ціна якого трохи нижча за внутрішній, оскільки тут не так сильно увага приділяється саме зовнішньому вигляду як у середині, але бувають виключення, коли зовнішній блок хаус коштує трохи дорожче, через те, що може витрачатись більше часу та ресурсів на те, щоб він зміг слугувати не тільки прикрасою, а й утілювачем, ще більшим ніж проста деревина дошка, це стає можливим завдяки спеціальній обробки.

Використовуючи дерев’яні матеріали у будівництві чи оздоблені приміщення чи будинку, важливо підібрати якісного постачальника цих матеріалів, данвер має усі потрібні матеріали з дерева високої якості, це безперечно забезпечить вам якість та надійність потрібних матеріалів.