Є кілька причин, які можуть завадити ввімкненню вашого телефона. Деякі з них тривіальні, і кожен користувач може з ними впоратися самостійно, інші ж потребують допомоги з боку спеціалізованих сервісних центрів.

Зарядний пристрій

Одна з найпоширеніших проблем, пов'язаних з відсутністю живлення, - це втрата потужності зарядного пристрою або недостатня пропускна спроможність кабелю, що підключається до нього. Першим кроком у діагностиці є перевірка з'єднання «мережевий адаптер - кабель - телефон». Найслабша ланка в цьому підключенні - кабель usb-lightning. Однак нерідко зарядний пристрій доводиться замінити повністю. Рекомендуємо купувати оригінальні аксесуари від виробника Apple. В такому випадку можна бути на 100% впевненим, що СЗУ буде повністю сумісний з нашим iPhone.

Акумулятор

Якщо ми бачимо, що на екрані iPhone відображається значок заряджання, але пристрій не запускається навіть через кілька хвилин, то найімовірніше необхідно замінити батарею. Починаючи з iOS 11.3 у нас є можливість переглядати поточний стан акумулятора. І якщо ваш пристрій все ще працює, то варто періодично переглядати статистику. Вартість заміни акумулятора в сервісі коштує недорого, а ремонт не повинен займати більше 1-2 годин. Замовити батарею для айфон можна тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/apple.

Порт живлення

У випадку зі старішими моделями варто звернути увагу на загальний стан системи зарядки. Дуже часто причиною погіршення роботи системи живлення і збільшення часу зарядки є відсутність контакту в роз'ємі. Такий стан речей призводить до того, що частина енергії, яка має бути передана батареї, перетворюється на тепло, що спричиняє перегрівання телефону та гнізда для зарядки.

Часто за такої поломки буває недостатньо заміни самого порту або акумулятора. Можливо, знадобиться відновлення материнської плати шляхом заміни елементів, що відповідають за управління живленням.

Небезпека занурення у воду

Це всього лише кілька причин, через які наші пристрої відмовляються вмикатися. Часто смартфони стають жертвами рідинного середовища. Залити телефон означає піддати його процесу електролізу. Коли електронні компоненти, що перебувають під напругою, занурюються в рідину, відбувається електроліз і короткі замикання в системах. Для телефону це шалено небезпечно, але варто пам'ятати, що цей процес іноді протікає повільно й ознаки пошкодження можуть з'явитися навіть через кілька тижнів.