Покер — карткова гра, яка має цікаві правила. Умови гри можуть здатися складними для новачків. Багато комбінацій, різна сила карт, блеф від суперників. Для початківців навчитися грати в покер може здатися завданням не з легких. 

Проте завжди можна попрактикуватись у навичках гри в покер в інтернеті. Наприклад в Pokerbet Україна доступні столи з різними лімітами ставок.

Правила гри в покер для початківців: стартові руки

Грати в казино покер навіть легше, ніж за реальним ігровим столом. Ігрові кімнати завжди доступні навіть у смартфоні. Проте не всі новачки достеменно знають, як грати.

Рекомендуємо спочатку вивчити основні правила та комбінації. Важливе значення у грі мають стартові карти на руках. Аналізуючи цей фактор, можна вирахувати приблизні шанси на успіх. 

Комбінації карт та їх сила — це те, що легко запам'ятовується з часом. Найкращими стартовими руками в покері вважаються:

  1. A,A — пара тузів. Маючи таку пару на початку гри, присутні великі шанси виграти банк.
  2. K,K — пара королів, також відома як «ковбої», є другою найкращою стартовою рукою.
  3. A,K — цю пару ще називають «великий слік». Якщо гравець з такою рукою грає агресивно і не зустрічає пару тузів або королів, шанс виграти весь банк дуже високий. До того ж, такі карти можуть допомогти зібрати стріт. Особливо цінується, якщо і король і туз випадають однієї масті.
  4. Q, Q — пара дам є ще однією сильною стартовою рукою.
  5. J,J — Пара валетів також дає вам непогані шанси на успіх.
  6. K, Q — король і дама — хороша початкова рука, особливо коли вони з’являються в одній масті.

Вигідними комбінаціями можуть бути і будь-які дві послідовні карти чи карти однієї матчі, що збільшує шанси на стріт чи флеш. Але не завжди сильна рука на старті є запорукою успіху. Наприклад, досвідчені гравці знають, що іноді буває вигідно пасувати, маючи два тузи.

Звичайно, є багато інших стартових схем, для того, щоб грати в покер онлайн. Проте вищевказані стартові карти цінуються гравцями найбільше.

У цій грі також важлива здатність блефувати і читати опонента, який також може вводити в оману. Однак це навички, які вдосконалюються під час гри, за принципом — чим довше граємо, тим краще стаємо.

Види блефу 

Блеф є ключовою навичкою для досвідчених гравців. Але необхідно знати коли і як блефувати. Якщо гравець хоче досягти успіху в грі, він повинен вміти вигравати навіть з гіршими картами, ніж у суперників. Адже удача не завжди буде на стороні гравця й чекати хорошу комбінацію іноді доводиться довго.

У покері існує два види блефу:

  1. Чистий блеф. Гравець робить блеф, коли підвищує або підтримує ставку з рукою, яка має мало шансів на покращення в подальшій роздачі. Наприклад, після роздачі п’яти карт на руках лише старша карта, наприклад, король. Комбінацій ніяких немає. При такій тактиці очікується, що інші гравці не матимуть сильних комбінацій та спасують.
  2. Напівблеф — гравець робить ставку, навіть якщо у нього не найкраща рука, але є шанс її покращити. Наприклад, якщо для того, щоб зібрати стріт або флеш не вистачає однієї карти.

Однак блефувати потрібно вміти. А якщо суперник зможе прочитати блеф, то така тактика гри може призвести до програшу.