Сучасна еклектика в створенні меблів, характеризується на заснований на з'єднанні старого і нового, наприклад, класичної форми меблів з сучасною обробкою в модних, яскравих кольорах, являє собою як би головний тренд цього року. В такому стилі можна помітити дерев'яні спальні ціни (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/spalni/) інтерпретації класичного стилю 50-х років, отримавши в результаті класичну сучасність, на основі хорошої якості, стабільні і регулярні форми, викликають одночасно ностальгію і відчуття справжності.

    З цієї тенденції випливає також так звані мінімалістський розкіш, визначається за простий і чистий дизайн і символізує його чарівний, сучасний вигляд. В такому стилі можна купити журнальні столики львів (http://www.interiostory.com.ua/mebli-dlya-domu/zhurnalni-stoliki-ta-komodi/). Використання в інтер’єрі м'яких меблів та маленьких столів дуже поширено в облаштуванні сучасної оселі.

     Серед новинок виробників меблів користувачі звертають увагу на моделі з виразним малюнок деревини. Особливо різьбу застосовують при виробництві спалень, ці декори є екзотичними, та виглядають дуже дорого особливо на чорному дереві. В асортименті магазина interio story (http://www.interiostory.com.ua/) новинкою в сегменті меблів для спальні, є меблі виготовлені з ламінованого дсп: корпус виготовляється в кольорі венге темний, а фасади – в декорі чорне дерево, темний. Спальня витримана так і в темній колірній гамі, с акцентним малюнком шарів деревини. Розпізнавальні ознаки елітних меблів, це також характерно зняття двері, підкреслюють лінію меблів і квадратні металеві ручки. Серед новинок також є великі ліжка шириною 3, 3, різноманітні види комодів, шафи, тумбочки, туалетний столик, дзеркала.

     Для виробництва елітних меблів використовується масив рідкісного, але дуже міцного дерева, переважно кольору - американський горіх. Клієнти мають на вибір декілька варіантів що дозволяє підібрати меблі як для індивідуальних потреб користувачів, а також для інтер'єрів різного характеру.