Світлодіодна лампа для роботи – традиційний вибір під час комплектування робочого місця в офісі чи облаштування локації для комп’ютера вдома. Саме тому чимало питань у користувача виникає саме на етапі вибору потужності та інших характеристик ЛЕД-ламп.

Купити за помірною, доступною ціною настільні LED лампи пропонує інтернет-магазин Ledmir.com.ua. В наявності саме зараз великий асортимент ламп і пропозицій ЛЕД-настільних ламп за посиланням https://ledmir.com.ua/desk_led_lamps. Середня потужність таких ламп складає до 9 Вт, з можливістю регуляції світлової температури від 3000 до 6500 К, високим рівнем автономності. Саме таку лампу з акумулятором, з оптимальним балансом ціни і якості та технічних характеристик можна знайти на сторінці https://ledmir.com.ua/desk_led_lamps/svetodiodnaja_nastolnaja_lampa_artled_s_akkumuljatorom_9w-3000k-6500k_belaja. Тут також можна ознайомитись із характеристиками лампи детальніше, оформити одразу замовлення зі зручним доставленням, гарантією.

Основні характеристики настільних LED ламп

Найважливіша характеристика – споживана потужність. Вона не напряму, але опосередковано активно впливає на рівень освітлення та інші параметри роботи лампи і коливається від 5-6 Вт до 10-20 Вт. Середній і прийнятний показник – до 7 Вт.

Як правило, споживана потужність співвідноситься з регульованою температурою світлового потоку. Найкращий і універсальний варіант – обрати лампу з плавною регуляцією цього параметру. Якщо такої можливості немає, орієнтири мають бути наступними:

  • загальний діапазон складає  від 2700 до 6500 К (кельвінів);
  • 2700-3000 К – тепле світло для відпочинку, атмосферного світлового наповнення;
  • 3000-4000 К – нейтральне, в основному використовується для створення освітлення, достатнього для впевненого користування в інтер’єрі будівлі;
  • понад 4000 К – денне, може застосовуватись для роботи і значного навантаження;
  • 5000 К – кращий варіант для роботи, інтенсивного виконання завдань;
  • 5000-6500 К – холодне освітлення для концентрації та уважної роботи.

Важливе додаткове зауваження: якщо потрібно читати документи працювати з різними матеріалами краще використовувати теплий колірний діапазон, який знаходиться у межах 2500-5000 К. Для професійної роботи – виконання завдань з інструментами чи для проведення ремонтних робіт краще обирати більш потужну колірну температуру – до 6,5 тисяч К.

Звісно це загальні рекомендації, тому для кожного користувача може бути найбільш комфортною певна колірна температура, яку можна підібрати дослідним шляхом.