Сережки золоті ніколи не виходять з моди й сьогодні представлені різноманітним асортиментом. Ви можете вибрати зручну та стильну модель для повсякденних образів, елегантну — для ділових комплектів, розкішну — для вечірніх виходів. У будь-якому разі правильно підібрані сережки створюють виразний акцент, привертають увагу до обличчя та шиї, надають довершеності аутфіту.

Сережки із золота для різних приводів

Сережки з червоного, білого, жовтого або комбінованого золота можна підібрати до будь-якого образу, стилю в одязі, типу зовнішності та форми обличчя. Ви можете вибрати лаконічну модель без вставок або прикраси з каменями, усипкою, ювелірною емаллю, керамікою тощо. Дуже популярні моделі з алмазною гранню, які сяють не гірше за коштовні камені.

Золоті сережки підходять жінкам будь-якого віку і навіть для маленької дівчинки можна підібрати легеньку, зручну та безпечну модель. Стильні мінімалістичні, ультрамодні, класичні чи екстравагантні — вибір сучасної жінки залежить від уподобань та смаку, а не від віку.

D8gFxs3C4hpgEpM1t0MzHhv4URa9s8M_dzX0VogJIfJFnuqNAebtxoiZiruY003crLIw4rSoWXfAPlGbSyPXfEjQYfR_F-z68_Tk1xM3xqIlpvTkZ8-p37IItrIsi8yVsC-6HcFhM1SC

Поєднання сережок з одягом також можуть бути різними, але найчастіше модниці дотримуються наступних принципів:

  1. Повсякденне вбрання краще доповнити компактними, зручними, але актуальними сережками, які не заважають активно рухатися та створюють в образі модний акцент. Оптимальним вибором стануть лаконічні прикраси оригінальних геометричних форм.
  2. Ділові образи потребують елегантних стриманих аксесуарів — класичних або мінімалістичних. Це можуть бути сережки акуратної форми з невеличкими коштовними каменями.
  3. Вбрання для вечірніх виходів та особливих випадків потребує ефектних та виразних аксесуарів. Подовжені сережки-підвіски, кільця великого діаметра, оригінальні кафи, сережки з міксом кольорових каменів, такі моделі допоможуть створити яскравий акцент.

Популярні види золотих сережок

Сьогодні можна купити золоті сережки будь-яких видів, а серед найпопулярніших можна виділити:

  1. Пусети з діамантами — делікатні моделі, які ідеально вписуються у ділові та кежуал-образи. Сережки-цвяшки можна носити навіть на тренування, адже вони чудово поєднуються з будь-яким одягом, у тому числі й зі спортивним костюмом.
  2. Сережки-підвіски — моделі з невеличкими підвісками можна носити кожного дня, а подовжені чи багатоярусні вдягати за особливих випадків.
  3. Сережки-кільця — маленькі кільця стануть зручним повсякденним аксесуаром, а великі створять ефектний акцент в образах для вечірок.
  4. Кафи — оригінальні золоті сережки, здатні осучаснити будь-який аутфіт. Мінімалістичні варіанти можна носити кожного дня, створюючи стильні асиметричні композиції. А розкішно декорована кафа на всю вушну раковину зробить неповторним образ для світського виходу.