Зберігши непомітний дизайн, монохромний дисплей та управління механічними кнопками, годинник Garmin увібрав усі останні технічні напрацювання виробників.

Instinct Solar Tactical оснащений найкращим пульсометром Elevate, а заявлена автономність складає до двох місяців завдяки сонячній батареї під склом Power Glass. Яким є один з найпопулярніших Гармін, розповідають фахівці AVIC, магазину електроніки, гаджетів та техніки з Харкова. 

Дизайн, що став класикою 

Захищений годинник серії Instinct приваблює утилітарною відточеністю кожної деталі. Оновлені Garmin виглядають цілісно, мають корпус із полімерних композитів, сертифікований за військовим стандартом MIL-STD-810G, а також 5 кнопок управління.

Скільки не вдивляйся в оформлення циферблату, сонячної батареї не побачити. Це заслуга інженерів Garmin, які приховали фірмову технологію Power Glass під захисним покриттям від Corning. Контрастний MIP-дисплей роздільною здатністю 128 х 128 пікселів підсвічується синім кольором та добре проглядається під прямим сонячним промінням. Вага пристрою всього 64 грами, вологозахист – 10 атмосфер. Всього в асортименті Instinct Solar є модифікації в 11 кольорах, включаючи яскраві, «спокійні», тактичні. 

Інтуїтивне та швидке управління 

Управління годинником Garmin Instinct зав'язане на віджетах. Усі налаштування, параметри та розумні функції поміщено в швидке карусельне меню. Потрапити в нього можна утриманням верхньої лівої кнопки підсвічування.

Solar Tactical сумісні з приладами нічного бачення, в них додана опція «Радарна невидимка», що відключає пульсометр, Bluetooth і навігацію. Прихований режим відключає будь-яку передачу даних.

До 16 годин активного тренування з картою маршруту по GPS 

Всі основні функції розумного годинника Garmin Instinct Solar Tactical можна зустріти в різних продуктах конкурентів, але через 5-7 годин лишаються активними лише одиниці з них. Коли найкрутіший годинник з GPS вже перестає записувати маршрут тренування, Instinct Solar Tactical витратять трохи більше половини заряду.

Якщо використовувати годинник Garmin для повідомлень, то 100% зарядки вистачить на 3 тижні з регулярним виміром пульсу. 

Заняття та тренування

Сценаріїв тренувань у годиннику Garmin Instinct Solar Tactical – цілих 30 з можливістю додавати нові види занять. До бігових, силових та кардіотренувань додаються такі активності, як стрибки з парашутом і розрахунок кардіо при стрільбі.

«Режим велосипеда» вмикає пульс із розбивками по зонах, вимірює зовнішню температуру та перепади висот, складає докладну карту маршруту пересування. Якщо у вас є протипоказання до навантажень на серце, можна задати аварійне сповіщення звуковим або вібросигналом.

Які ще особливості та функції має годинник Garmin Instinct Solar Tactical?

Крім захисту від пилу, вологи та ударів, смарт трекер практично повністю покриває потреби в розумному компаньйоні для смартфона на вашому зап'ясті. Виведення повідомлень зі списку програм, що налаштовується в задані проміжки часу, управління плеєром, відхилення вхідного виклику – все це робиться на годиннику в кілька кліків.

Годинник Гармін також оснащений пульсометром Elevate з підтримкою пульсоксиметрії (є три режими). У налаштуваннях програми можна включити вимірювання насиченості крові киснем VO Max постійно, кожні 30 хвилин або під час сну. А ще додаток видає значки-бейджі за різні досягнення. Наприклад, за пройдений шлях під час одного тренування, або підйом сходами. Денні цілі годинник коригує автоматично, якщо бачить, що останні кілька днів ви спокійно долали задані позначки. 

Огляд годинника Garmin Instinct Tactical – висновок 

Смарт-годинник Гармін з пульсоксиметрією, сонячною батареєю, тактичними функціями та рекордною автономністю можна сміливо назвати найкращими у своєму класі. Найфункціональніший наручний годинник серед протиударних пристроїв сертифіковано за військовим стандартом США та має вологозахист 10 атм. Та, погодьтеся, багатьом цей годинник подобається за дизайн і навмисну простоту, що маскує розумний функціонал. На тлі безлічі розумних годинників з багатоядерними процесорами і крихкими сенсорними екранами, смарт годинник Garmin Instinct Tactical виглядає виграшно, особливо, в контексті автономності – заряджати його доведеться всього пару разів на місяць. При цьому не обмежуючи себе у використанні його розумних функцій. Ціна пристрою на https://avic.ua/smart-chasyi-i-fitnes-trekeryi/proizvoditel--garmin – від 15145 грн.