Якщо мотокуртка, чи будь-який з елементів мотоекіпіровки, додасть вам комфорту під час катання на мотоциклі і навіть підвищить рівень безпеки, вважаються необов’язковим придбанням, то спеціальний головний убір – без нього сідати за кермо залізного коня заборонено.
До речі, шолом для мотоцикла потрібен не тільки водію але і пасажиру. Отож якщо ви плануєте кататися вдвох, водій транспортного засобу має потурбуватися і про наявність шолому у пасажира. Зробити це зараз не складно, бо вибір шоломів великий і моделі представлені на різні смаки і навіть бюджети. Але безперечно, покупка шолома для мотоциклу то не тільки про смакові уподобання. Це захисний головний убір, підбирати який треба якраз з акцентом на цю функцію (захисну). Тому якщо ви не впевнені що справитеся з цим завданням – консультанти МотоСтиль допоможуть вам зорієнтуватися у цьому асортименті. Адже відрізняються шоломи навіть конструкцією, кожна з яких має свої особливості.
Модулятор – лайт версія Інтеграла
Можна перераховувати всі варіації на тему шолому і це:
- Інтеграл;
- Модулятор;
- Кросовий шолом;
- Відкритий;
- Каска.
Але якщо говорити про популярність серед мотоциклістів, то фаворитамм є, були і будуть (хіба що розроблять виробники щось новеньке), шоломи модулятори і інтеграли. Мова і про аматорів мотоциклістів і про тих, хто проводить за кермом багато годин і їздить на далекі дистанції. Чому ці два типи шоломів такі популярні? Бо вони здатні забезпечити високий рівень захисту під час катання на мотоциклі. А це і є основним завданням шолома. Інтеграл надійно захищає всю голову, обличчя і очі. Модулятор теж гарантує надійний захист, але на відміну інтеграла у якого всі частини «нерухомі», має такий відкидний елемент біля підборіддя. Так це підвищує комфорт. Бо можна попити води чи каву без необхідності знімати шолом. Саме тому модулятор обирають не менш часто ніж інтеграл. Але, Профі кажуть, що якщо на першому місці безпека – то нічого кращого за інтеграл немає.
Для виготовлення шоломів виробники використовують і класичні матеріали і супер сучасні, створені за допомогою інноваційних технологій. Такий апгрейдинг проводиться регулярно. Саме завдяки постійному вдосконаленню, сучасні шоломи і виходять надійними та міцними, але при цьому вони ергономічні і не заважають мотоциклістам кататися на великій швидкості. Тобто форма у шолому доведена до технічного ідеалу і продумана у відповідності до всіх законів аеродинаміки.
Ціна на шоломи для мотоциклу залежить і від марки виробника, і від типу конструкції, і від матеріалів, які використовуються для його виготовлення. Консультанти MotoStyle нагадують, що економити на придбанні цього елементу мотоекіпіровки аж ніяк не можна. І до речі, будьте готові до того що після ДПТ (якщо шолом виконав свої захисні функції і при цьому зазнав пошкоджень), його доведеться замінити на новий. Але це не варто називати розтратами, це інвестиції, бо покупка якісного шолому гарантує безпеку і така амуніція здатна зберегти здоров’я і навіть врятувати життя.