Серед різноманіття наборів для творчості маркери для малювання  користуються більш широкою популярністю як у дітей, так і у дорослих. Подібне письмове приладдя дозволяє створювати яскраві візерунки, що  довго не стираються, не лише на папері, але й на поверхнях з таких матеріалів, як дерево, скло, пластик тощо.

Різновиди наборів для дитячої творчості

Перед  тим, як вибрати набір для малювання, варто пам’ятати, що серед товарів, які здатні повністю розкрити творчий потенціал дитини розрізняють наступні:

  • кольорові олівці;
  • ручки;
  • різні види фарб (акварельні фарби, акрилові фарби тощо);
  • фломастери;
  • гуаш;
  • набори різнокольорової крейди тощо.

Вибір окремого виду приладдя залежить від особистих уподобань дитини та ефектів, які потрібно створити на папері. Наприклад, за допомогою ручок, олівців чи фломастерів є можливість відтворювати основні кольори. Фарби можуть поєднуватись між собою для надання візерунку певних відтінків чи ефектів. Підібрати маркери допоможуть на сайті - https://germes.one/markeri-c488/.

Які бувають маркери?

Серед усього різноманіття наборів  маркерів розрізняють декілька видів, що виділяються певною основою, конструкційними особливостями наконечника чи всього пера. Зокрема, для малювання можуть застосовуватися:

  1. На водній основі. Таке приладдя найкраще підходить для малювання та розфарбовування, оскільки чорнило може створювати плавні переходи між кольорами.
  2. На спиртовій основі. Спиртові маркери виділяються швидким висиханням та насиченістю кольорів. Окрім художнього застосування, таке приладдя часто використовують для маркування предметів.
  3. Маркери акрилові. Такий інструмент поєднує в собі властивості акрилових фарб і зручність використання маркеру. Малюнки швидко висихають, довго зберігають насиченість фарб, є можливість поєднувати кольори.
  4. Акварельні маркери. Містять у собі відповідний тип фарби або пігмент, що активується після контакту з водою. Використання такого приладдя надає малюнку м’якого і прозорого ефекту, дозволяє створювати візерунки на різних типах поверхні.
  5. Двосторонні маркери. Набір двосторонніх маркерів найчастіше містить у собі пера одного кольору, але з різними по ширині наконечниками. Зокрема, з однієї сторони інструмент може мати широкий наконечник, з іншої – тонкий. Такий аксесуар дозволяє створювати лінії різної товщини.
  6. Скетч-маркери. Маркери для скетчингу найчастіше використовуються для створення малюнків та ілюстрацій професіональними художниками. Вони також мають різні наконечники – широкий для зафарбовування і тонкий для створення ліній.

Варто пам’ятати, що використання будь-якого приладдя для малювання потребує застосування правильних аксесуарів, які значно спрощують творчий процес. Це може бути спеціальний папір для маркерів, що запобігає розмазуванню чорнил, рукавички для рук, гумки, професійні шаблони, альбоми тощо. Тільки за умови комплексного підходу до творчості, дитина отримає справжнє задоволення від процесу і зможе створити малюнок, яким буде пишатися.