Макіяж може творити дива з будь-якою формою обличчя та з будь-яким типажем особи. Багато жінок готові заплатити чималі гроші за якісний крем, пудру, помаду та інші види сучасної косметики. Багато жінок нерідко купують косметику та парфумерію, можуть купити косметику для тіла ціни (http://imidg.com.ua/category/kosmetika_po_ukhodu_dlja_tela), побачивши назву відомого бренду. Проте досвідчені жінки знають, що бренд може бути черговою підробкою. А ось як вибрати дійсно якісну косметику, знають не багато. Однак насправді можна знайти справжній бренд за гідною ціною. Давайте розглянемо декілька рекомендацій як купити косметику львів (http://imidg.com.ua/):

1. Перегляньте кілька модних журналів, де можна замовити косметику по телефону та дізнатися, чи є у них сертифікати якості на той чи інший товар. Також можна порадитися з професійними консультантами на інтернет-сайтах, що пропонують подібний товар;

2. Якщо ви віддаєте перевагу придбання косметики тільки у реальних продавців у відповідних бутиках, є декілька хитрощів, щоб перевірити якість косметики. В магазинах, де продається декоративна косметика для обличчя купити у львові (http://imidg.com.ua/category/dekorativnaja_kosmetika_dlja_lia) яку ви можете в нашому магазині, хорошої якості, вам завжди запропонують протестувати товар на місці для того, щоб:

  • Перевірити якість пігменту;
  • Щоб зрозуміти який запах у пропонованій косметики;
  • Щоб побачити наскільки колір у палітрі відрізняється від кольору на вашій шкірі;
  • А також для того щоб подивитися не обсипається, або не скочується нанесена косметика.

Для тесту злегка проведіть пензликом по тінях або помаді, після чого нанесіть бажану палітру на шкіру. Так ви зрозумієте, наскільки велика різниця між реальними та нанесеними кольорами. Якщо палітра швидко зітреться, тоді вам намагаються продати неякісну косметику.

При виборі підводки для очей, нанесіть невелику кількість на шкіру руки, щоб протестувати структуру підводки. Не вибирайте занадто жирну підводку, так як вона обтяжує повіки. Намочіть палець і проведіть по ній, щоб дізнатися наскільки погано чи добре вона буде наноситися.