Величезним попитом серед жителів Ужгорода користується зарубіжні неврологи, онкологи і нейрохірурги, особливо німецькі фахівці, до яких звертаються з пухлинами мозку, дитячим церебральним паралічем, патологіями спінальних дисків, паралічами лицевого і сідничного нервів і іншими захворюваннями неврологічного та онкологічного профілю за посиланням рак молочной железы. За допомогою West Medical кожному пацієнту можна підбирати найкращі клініки та найкращих фахівців, щоб професійні реабілітаційні та діагностичні заходи, а також лікування за кордоном виявилися максимально дієвими і безболісними.

Найбільшою популярністю серед жителів Ужгорода традиційно користується ряд клінічних напрямків в медичних установах Федеративної Республіки Німеччини. Люди їдуть сюди, щоб вилікувати пухлину мозку без хірургічного втручання, пройти курс лікування дитячого церебрального паралічу за спеціальними методиками, що сприяє відновленню функцій неврологічного і рухового циклу, пройти реабілітаційний курс після повернення хворого до повноцінного життя, а також лікування раку з West Medical за посиланням рак яичников можно вылечить. Останнім часом величезним попитом також користується послуга загального або спеціалізованого обстеження організму на предмет наявності захворювань на ранніх стадіях розвитку (Check - Up).

Інтервенційну кардіологію, включаючи шунтування і стентування, можна назвати найсучаснішим та інноваційним методом, що застосовується для лікування т.зв. «Хвороби століття» (атеросклероз коронарних судин). Інтервенційній кардіології в німецьких клініках під силу відновити кровообіг серця, попередити розвиток інфаркту, а також вилікувати аритмію навіть не вдаючись до госпіталізації пацієнта. Сьогодні ринок надання послуг медичного характеру в Німеччині динамічно розвивається і невпинно розширюється, роблячи т.зв. медичний туризм все більш популярним. Величезний попит на лікування та реабілітацію в німецьких клініках підкріплюється також можливістю непогано відпочити за кордоном і розширити свій кругозір, подивившись світ.