Багато українців, які потрапляють в складне фінансове становище, наважуються їхати на роботу до країн з більшим рівнем заробітних плат. Найбільше пропозицій по працевлаштуванню надходить від сусідньої Польщі. Розбудова країни потребує вкладення великого трудового ресурсу, тому робота будівельником в Польщі найбільш затребувана.

Робота в Польщі будівельником: на що розраховувати?

Зазвичай місцеві роботодавці шукають в штат витривалих працівників з хорошою фізичною підготовкою. Тому і вік до 45 років теж може бути умовою при прийомі на роботу в Польщі будівельником https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha;profesiya=budivelnik. Працівники з мінімальним досвідом в цій галузі або взагалі без нього не можуть розраховувати на високу зарплатню. Та й працювати в такому випадку, скоріш за все, доведеться різноробочим.

Щоб отримати більш оплачувану пропозицію, потрібно мати відповідну кваліфікацію та досвід. Знання мови також важливе для керівних посад, адже вона потрібна для підтримання якісної комунікації з керівництвом та колективом.

Слід бути готовим до того, що доведеться працювати від 8 до 12 годин на добу в будь-яку погоду. Вихідний день зазвичай тільки в неділю. Якщо ви обрали роботу в Польщі на будівництві https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha;misce-roboti=na-budivnictvi, то повинні працювати сумлінно та без прогулів. За неявку на роботу в зазначений час роботодавець може навіть виписати штраф.

Зарплата будівельника

робота в Польщі будівельникомНа будівництві може бути різнопланова робота. Все залежить від досвіду та кваліфікації. Слід обирати офіційну роботу в Польщі для українців, адже договір є запорукою того, що по закінченню роботи ви отримаєте зароблені гроші. Роботодавці пропонують такі оклади за відповідну кваліфікацію:

  • Каменярі отримують в середньому 14-20 PLN на годину. Це достойна оплата, але потребує наявності профільної освіти для проведення розрахунків.
  • Маляр-штукатур з хорошим досвідом може отримувати 18-20 PLN на годину. Для початку можна погодитись на посаду помічника цього спеціаліста з меншим окладом. З часом, коли отримаєте достатньо навичок, можете претендувати на підвищення зарплати.
  • Різнороби – це найменш оплачувана робота, але й вимоги до неї мінімальні. Можна працювати без досвіду та знання мови.
  • Арматурник може отримувати навіть до 30 PLN на годину. Для цього потрібно мати великий досвід та вправність на цій посаді. В залежності від рівня підготовки буде коливатися і рівень оплати.
  • Зварювальники високого рівня можуть претендувати на платню в 23-25 PLN на годину. В той час, як для початківців пропонують 14-15 злотих за годину.

Як видно з наведеної інформації робота в Польщі арматурщиком https://1viza.com/vacancies/krayina=polsha;profesiya=armaturnik та зварювальником є найбільш оплачуваними. Варто звернути увагу, що найвищої оплати заслуговують за кордоном тільки найкращі спеціалісти з високим рівнем підготовки.

Документи для виїзду на роботу в Польщу

Перш за все українець, який хоче їхати за кордон повинен мати закордонний паспорт відповідного зразка. Оскільки для українців діє безвізовий режим, то можна їхати без оформлення додаткових документів, але термін перебування в країні буде обмежений. Альтернативою є отримання робочої візи. Робота в Польщі для чоловіків на будівництві вважається сезонною, тому дозвіл на виїзд можна буде отримати швидше. При цьому термін перебування збільшується до 9 місяців.

Варто також подбати про те, щоб знайти вакансію ще перебуваючи в Україні та їхати на роботу за запрошенням від роботодавця.