Каблучка – улюблена прикраса багатьох дівчат, і наш огляд буде цікавим для всіх, хто стежить за трендами в ювелірній моді. Ми визначимо наймодніші каблучки 2023 року та розповімо як їх найкраще носити. А купити каблучку за вигідною ціною можна в інтернет-магазині zarina.ua!

Давайте розберемось, які бувають каблучки. Можливо, ви навіть не замислювалися про те, що вся ця краса може мати певне значення та призначення.

Види каблучек

1. Заручні каблучки. Найпопулярніший варіант – каблучка зі срібла чи золота з одним каменем. У класичному варіанті це діамант. Але сучасні тенденції такі, що камінь може бути будь-яким, у тому числі кольоровим. Наприклад, підійдуть фіаніти різних відтінків, смарагди, сапфіри, перлини. Форма і ширина каблучки залежить від дизайну обраної вами моделі. Вона може бути тоненькою, гладкою, з одним каменем, а може бути широкою, додатково прикрашеною доріжкою з дрібного каміння.

2. Обручки. Виділимо три основні типи обручок. Насамперед класика. Незважаючи на величезну кількість нових моделей, класичний дизайн обручок залишається одним з найбільш затребуваних - когось приваблює лаконічність, хтось воліє слідувати традиціям. Класичні обручки відрізняються між собою шириною і типом профілю.

3. Обручки доріжки. Це каблучки з п'ятьма або більше камінцями в одному ряду. Для вечірнього образу ідеально підійдуть доріжки у поєднанні з великими фіанітами, для повсякденного носіння – тоненькі однорядні доріжки.

4. Печатки. Мабуть, найпоширеніший варіант чоловічої каблучки. Але й жінки, яким подобаються масивні маскулінні прикраси, із задоволенням доповнюють свій образ печаткою. Печатка відрізняється наявністю рівної квадратної або прямокутної площадки, на якій може бути виконаний якийсь орнамент.

5. Перстні. Класичні каблучки з великим каменем овальної форми або маркізом. Гарні у класичному вечірньому образі.

6. Коктейльні каблучки. Яскрава, об'ємна каблучка, що приковує до себе погляди, коли ви тримаєте напій. Найчастіше настільки привертає увагу, що іншим прикрасам вже немає місця. Головний елемент коктейльної каблучки - або камінь в оправі, часто цікавої форми, або квітка або інша конструкція з основного металу з камінням або без них.

7. Рознімні каблучки. Зручні, що не вимагають регулювання за розміром. Такі каблучки можна носити на різних пальцях, що дає більшу свободу у виборі варіантів поєднання прикрас.