Придбати взуття чи одяг – простіше, ніж купувати ноутбук чи гаджет. Взуття або одяг можна приміряти, спробувати зручність, оцінити його властивості зовнішньо. Щодо роботи гаджета, зробити це миттєво не вийде. Треба попрацювати із цим пристроєм не один день, а можливо і місяць, щоб зрозуміти всі його переваги і недоліки. Приблизно те саме і з програмним забезпеченням.

Купувати наосліп ПО для обслуговування бухгалтерського чи системного обліку та управління підприємством необачно. Треба розуміти як працює система, довідатись всі її основні характеристики. І що важливо – узгодити параметри із можливістю інтегрувати систему в уже існуючі бази даних та накопиченні обсяги управлінської, звітної документації. В більшості випадків можна лише переглядати ролики із демонстрацією таких можливостей, а також консультуватись зі спеціалістами. Але є й інший шлях.

Безкоштовні версії ПО для комплексного обслуговування підприємства

Найпростіший і найраціональніший варіант – вивчити всю доступну інформацію про продукт, який подобається і який є бажання придбати. Це поверхове ознайомлення вже дасть багато корисного. І якщо комусь потрібна система, яка добре інтегрована із базами даних у певному форматі, а цієї опції немає в програмному продукті, то щось розпитувати далі немає сенсу. Але якщо загальний опис задовольняє, тоді варто отримати доступ до продукту. Деякі розробники діляться безкоштовним доступом до ПО на певний час.

Корисним буде двотижневий безплатний доступ до систем автоматизації управляння підприємством BAS, які пропонує компанія НЕТСОФТ. Демо BAS дає доступ до повнофункціональної програми з обмеженим терміном використання. Тобто всі кнопки можна включити, а всі опції – застосувати. За цей час можна повністю вивчити переваги системи і ухвалити після консультацій, рішення про придбання комплексу.

Зазначимо, що комплекс BAS – це дійсно системний підхід до документування та адміністрування, управління ресурсами, адже він включає системи управління торгівлею, малим бізнесом, керування роздрібним комерційним підприємством. Є і окрема програма для продажів, яка сподобається маркетинговому відділу. Програма допоможе значно ефективніше продавати продукцію та контролювати всі процеси з менеджменту реалізації і збуту. Система BAS Управління торгівлею інструкція до якої розповідає докладніше про можливості системи уточнює її основні напрямки користування:

  • краща організація управління запасами;
  • оптимізація роботи із контрагентами та покупцями;
  • новий рівень використання грошових ресурсів компанії;
  • координація трудових ресурсів – роботи спеціалістів та працівників, керівної ланки.

Також система інтегрована із різноманітними сервісами і допоможе швидко організувати цікаву систему акцій та промо-заходів із просування продукції, створення стійкого кола покупців.