Ковролінове покриття користується особливою популярністю останніми роками. Ковролін для кімнати надає певного затишку, приглушує кроки, зберігає тепло та створює додаткову звукоізоляцію. Але з часом навіть найякісніше покриття починає втрачати свої властивості. Насамперед причиною цього стають різні забруднення. Бруд, пил, волосся, шерсть домашніх тварин — джерело не тільки забруднень, а й неприємних запахів. Впоратися з проблемою за допомогою простого пилотяга не вдасться, у кращому разі ви просто видалите меншу частину забруднень. Треба знати, як прибирати покриття.
Чому варто чистити ковролін?
Килимове та ковролінове покриття — одне з найбільш вразливих місць у квартирах і офісах. Вони як губка вбирають у себе частинки пилу, відходи життєдіяльності людей, шерсть тварин. І це тільки частина невидимих забруднень, які щодня накопичуються на підлозі приміщень.
У результаті ковролін не тільки набуває недоглянутого вигляду, він починає неприємно пахнути, а ще в ньому заводяться шкідливі мікроорганізми, зокрема пилові кліщі. Вони провокують напади астми та алергії навіть у здорових людей. Використання стандартної щітки або пилотяга просто не допоможе усунути всі забруднення.
Лише кілька тижнів перебування в приміщенні із забрудненим ковроліном призведе до головних болів, підвищеної сонливості та навіть дратівливості. Розв'язати цю проблему досить просто, необхідно тільки звернутися в клінінгову компанію.
Як правильно прибирати ковролін?
Очищення від плям може проходити вдома. Достатньо використовувати комбіновані засоби для очищення: мийний пилотяг, спеціальні миючі засоби, суху щітку для вбирання вологи. У результаті вдається усунути:
- застарілі плями;
- пилових кліщів;
- лиск;
- потертості;
- неприємні запахи тощо.
Використання звичайної побутової техніки та ефективних засобів для чищення допоможе не тільки ліквідувати забруднення, а й надати ковроліну блискучого вигляду.
Не менш важливо і те, де саме купується ковролін та всі засоби для догляду за ним. Зробити це просто, якщо звернутися до спеціалізованих точок продажу, наприклад, Леруа Мерлен.