Кажуть, що реклама - це двигун торгівлі. Рекламний текст сам по собі, проте, мало що значить. У не меншому ступені важливий майданчик або медіаносій, на якому має бути рекламну інформацію помістити. Використання в якості мобільного медіаносія корпоративного автотранспорту або брендування автотранспорту в Ужгороді набуло сьогодні серед рекламодавців надзвичайну популярність. Поверхня будь-якого корпоративного автомобіля, як виявилося, для рекламних цілей може чудово виконувати роль безкоштовної площадки. Однак на http://magicgroup.com.ua/tablichki/ стаціонарні звичні рекламні носії - світлодіодні і неонові вивіски, лайтбокси та об'ємні літери, дахові установки і таблички продовжують при цьому користуватися заслуженим попитом.

У структурі рекламної справи світлодіодні вивіски можна сміливо зарахувати до найбільш затребуваних і поширених компонентів. Ефективність подібних майданчиків в темний час доби підвищується багаторазово підвищеною оглядовістю і вмонтованими світлодіодними або неоновими елементами. Світлодіодні вивіски, що виконані на http://magicgroup.com.ua/svetodiodnyie-vyiveski/ Компанією Mаgic, яка на ринку виробництва якісних зовнішніх медіа-носіїв займає провідні позиції, дозволяє застосовувати різноманітні форми цього роду медіаносіїв як для інтер'єрної реклами, так і для розміщення зовнішньої.

Популярністю серед споживачів наступного типу медіа-носіїв визначається його варіативність. З огляду на наявні всілякі таблички - різноманітні адресні таблички і покажчики, настільні таблички, фасадні таблички, офісні таблички і таблички, рекламні таблички та інформаційні таблички і т.п. Застосування модифікацій подібного рекламного продукту в реальності нічим практично не обмежене. Це визначається виключно побажаннями замовника і креативністю дизайнерських рішень. При виробництві цього типу медіа-носія в використанні матеріалів також немає ніяких обмежень.