Фреймворк Vue.js, що відрізняється відкритим вихідним кодом і дозволяє створювати інтерфейс користувача, вперше був представлений в 2014 році. З тих пір він полюбився величезній кількості фахівців, які вирішують застосовувати його у своїй роботі. Головна особливість, яка відрізняє Vue js від інших фреймворків – це простота інтеграції. Для створення сайту на Vue.js ви можете досить швидко впровадити Vue та почати розробляти ресурс. Додаткові переваги — висока продуктивність і доступність, що дозволяє освоїти фреймворк набагато швидше за інші аналогічні системи.

Функціонал для розробки складних проєктів

Сайт на Vue js може бути будь-якої складності, фреймворк дозволяє створювати різні веб-сервіси, впроваджуючи тим самим нові інструменти у ваш бізнес і покращуючи його. При цьому існує можливість реалізації будь-яких процесів у підприємницькій діяльності, а не тільки тих, що були спочатку закладені в систему.

Головні переваги Vue js:

  1. Швидка робота фреймворку робить його зручнішим у використанні порівняно з іншими системами.

  2. Будь-який проєкт на Vue js легко модернізувати та масштабувати за потребою.

  3. Універсальність – розробка на Vue js підійде під будь-який бізнес-проєкт.

  4. Дивовижна інтеграція. Vue.js можна використовувати як для створення простого сайту на Vue.js, так і більш складних веб-інтерфейсів додатків. Найважливіше, що невеликі інтерактивні частини можна легко інтегрувати в існуючу інфраструктуру, не надаючи негативного впливу на всю систему.

За фактом, Vue js — своєрідна бібліотека, що задіює спеціальний шаблон MVVM, за допомогою якого формуються інтерфейси. Фреймворк може взаємодіяти з іншими системами, що дозволяє інтегрувати Vue js на сайти без шкоди продуктивності.

Додатково фреймворк Vue js має наступний функціонал:

  • анімаційне оформлення;

  • проста та логічна побудова шаблонів;

  •  синхронізація між логікою бізнесу та інтерфейсом користувача;

  • створення реактивних інтерфейсів;

  • можливість задати розв'язання задач.

Крім того, фреймворк Vue має невелику вагу, що прибирає зайве навантаження на сайт, даючи йому можливість працювати швидше..

Для яких проєктів підійде розробка на Vue.js

Загалом Vue використовується найчастіше для невеликих проєктів. Фреймворк стане ідеальним рішенням, якщо потрібна так звана реактивність, наприклад, для швидкої авторизації та відображення необхідних даних. Така система вважається, що називають "User-Friendly", оскільки, плавна зміна вмісту контенту сайту без перезавантаження або "посмикування" позитивно позначається на досвіді використання веб-додатку.

Є також можливість створювати сайти на Vue для багатосторінкових проєктів. Для цього потрібно використовувати Vuex або Router. До списку того, що можна зробити на Vue js відноситься створення блогів frontend на базі CMS. Систему можна використовувати для побудови інтерфейсів, які підлаштовуються під користувача.