Електрична поверхня для смаження це найкраще рішення для ресторанів, їдалень та інших сфер громадського харчування. Вона легко замінить кухонні сковороди і допоможе швидко приготувати різноманітні страви з м'яса, риби, овочів та багато іншого. Як правило, таке обладнання має регулятор температури, що дозволяє швидко приготувати продукти, а їх габаритні розміри дають можливість істотно заощадити місце на кухні. На допомогу приходить професійне обладнання для ресторанів у Львові, яке пропонує интернет-магазин професійного обладнання "CENTURION". Інтернет-магазин на сайті centur.com.ua пропонує меблі, торгове та барне обладнання, санітарно-гігієнічне та кліматичне обладнання, та багато іншого. Компанія пропонує своїм клієнтам знижки та додаткові бонуси.

Одне з істотних відмінностей таких поверхонь, це її робоча частина. Вона може бути гладкою, рифленою, або комбінованою. Гладку робочу частину зручно і легко помити, але від рифленої залишається красивий малюнок на поверхні приготовленої страви. Тому найчастіше ресторатори вибирають комбіновані поверхні. Крім того, жарочні поверхні діляться на два основних види: підлогові та настільні. І ті, і інші обладнані регульованими ніжками. В нашому магазині представлені моделі виробників, які чудово зарекомендували себе на ринку кухонного обладнання.

Кип'ятильники

Кип'ятильники, використовуються на багатьох підприємствах громадського харчування (ресторани, кафе, піцерії, столові, фаст-фуди) для приготування кави та чаю, обслуговуючи велику кількість відвідувачів. Існує два основних види електричних кип'ятильників: проточні та наливні.

Наливні потребують постійної наповнюваністю водою, тому це треба робити вручну. Таке їх перевага та зручність використання стане незамінним там, де немає постійного підключення до води. Такі кип'ятильники можуть бути встановлені на невеликих торгових точках, в школах, університетах, торгових причепах і так далі.

У свою чергу проточні кип'ятильники вимагають підключення до водопроводу. Їх можна використовувати в приміщеннях ресторанів, кафе та інших закладах кулінарного формату. Електрокип'ятильники також відрізняються за своїм обсягом та продуктивності. Мінімальний обсяг такого обладнання складає всього 4 літри. Володіючи високою продуктивністю від 9 літрів в годину, ваші витрати будуть повністю окуплені досить швидко.

Котли харчо варильні

Котли харчо варильні, являють собою вид теплового технологічного устаткування, який призначений для відварювання, розігріву продуктів, або для того, щоб кип'ятити воду. Вони використовуються в ресторанах, їдальнях, кафе, та інших закладах громадського харчування.

З допомогою таких котлів можна приготувати перші та другі гарячі страви, зварити різні соуси та гарніри, а також напівфабрикати та гарячі напої. Сам корпус котла з нержавіючої сталі.