Час прем'єри нових смартфонів Apple невблаганно наближається - буквально зараз очікувані багатьма пристрої побачать світ. Не слід чекати надходження нового смартфона у торгівельні мережі, робіть передзамовлення iphone 14 pro max вже зараз. Майбутній дебют вразить ваше уявлення.

Чому варто вибрати iPhone 14

До найважливіших переваг нових смартфонів можна віднести:

- нові, кращі камери;

- кілька варіантів пам'яті на вибір;

- широкий асортимент кольорів;

- злегка змінені міцні корпуси;

- швидкі процесори і великий обсяг оперативної пам'яті;

- довговічні батареї (переважно).

Сучасний дизайн iPhone 14

Деякі зміни відбулися в корпусі, варто підготуватися до деяких відмінностей у конкретних моделей. Як свідчать витоки, Apple вирішила позбутися виїмки в більш дорогих телефонах - iPhone 14 Pro і Pro Max. Характерна виїмка на передній частині екрана буде відсутня. Виїмку замінять два отвори – для фронтальної камери та для модуля Face ID, розблокування телефону обличчям.

Безумовно, хороша новина полягає в тому, що виробник не відмовляється від підготовки багатьох кольорових варіантів. Завдяки цьому ви можете розраховувати на вільний вибір щодо зовнішнього вигляду вашого нового телефону. Як показують витоки інформації, iPhone 14 буде доступний у таких кольорах, як: білий, чорний, фіолетовий, червоний, синій, графітовий, срібний і золотий. Тож є з чого вибрати.

Однак це ще не кінець. Також велике значення має матеріал каркаса корпусу. Є багато ознак того, що буде два варіанти. Смартфони Apple iPhone 14 і 14 Max матимуть алюмінієву рамку, а моделі iPhone 14 Pro і Pro Max – сталеві. Вони гарантуватимуть ще більшу механічну міцність, а також кращу стійкість до впливу зовнішніх факторів.

Швидший процесор і потужніший акумулятор

Операційна система iOS пропонує безліч можливостей. Вони забезпечують живлення всіх пристроїв Apple, і гарантують безперебійну роботу між ними. Apple вирішила використовувати дві системи:

- A15 Bionic — він з’явився в минулорічних смартфонах, і є багато ознак того, що він також буде працювати на останніх моделях. Або принаймні версії iPhone 14 і iPhone 14 Max. Процесор виготовлений за 5-нанометровим технологічним процесом. Він шестиядерний і шестипотоковий, а його тактова частота становить 3230 МГц. Це означає чудову продуктивність, яка дозволяє відкрити для себе всі переваги iOS. Ви можете бути впевнені, що він справляється з інструментами, програмами та іграми, які ви встановили.

- A16 Bionic - останній чіп планується встановити в iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max. Важливо, що це система, підготовлена з 4-нанометровим технологічним процесом. Це має перетворитися на ще більш швидкі дії.