Повсякденне готування не повинно займати багато часу — краще витратити його на спілкування з близькими, саморозвиток, дозвілля. Оптимізувати процес дозволить сучасний  кухонний комбайн. А ось наскільки — залежить від технічних характеристик купленої моделі. Тому до вибору необхідно підійти з усією відповідальністю.

На які параметри звернути увагу при купівлі кухонного комбайна?

Почати простіше з вибору виробника — техніка відомих брендів надійніша. До того ж не виникає проблем пошуком сервісного центру та деталей для ремонту. Хороші відгуки одержують кухонні комбайни KENWOOD, Bosch, TEFAL, Gorenje.

Звузивши таким чином пошук, можна переходити до порівняння характеристик. Зверніть увагу на такі моменти:

Потужність. Від неї залежить, чи справлятиметься комбайн із жорсткими продуктами і як швидко зможе це робити. Якщо плануєте подрібнювати тверді овочі, фрукти, горіхи, лід — варто шукати модель потужністю щонайменше 500–600 Вт.

Матеріал чаші. Тут, знову ж таки, потрібно орієнтуватися на свої плани щодо використання техніки. Для роботи із твердими продуктами краще вибрати металеву чашу. Для простіших завдань підійде скляна або пластикова. Зважайте на те, що в останній не рекомендується обробляти гарячі інгредієнти.

Місткість чаші. Розраховувати обсяг потрібно, виходячи із необхідної кількості порцій. У чаші на 1,5 літра, наприклад, можна змішати стільки ж рідини. Крім того, вона підійде для шинкування 2 кг продуктів. Великі сім'ї та гостинні господарі можуть знайти комбайни із чашею від 3–4 літрів.

Швидкість. Чим більше режимів, тим зручніше користуватись технікою. Вибір робиться з урахуванням суміші або жорсткості продуктів. Важливим моментом є наявність імпульсного режиму. Він потрібний для роботи зі складними інгредієнтами.

Насадки. Саме від них залежать можливісті сучасного комбайна. Комплектація може включати насадки для суфле, тіста, густих та м'яких сумішей, драників, нарізки кубиками/соломкою/кільцями тощо. Бажано, щоб до списку також входили терка, прес для ягід, м'ясорубка, блендер, віночок.

Додаткові опції. Підвищують зручність, ефективність та безпеку використання вбудовані ваги, захист від прегріву, таймер, підсвічування, планетарне обертання, термообробка.

Якщо орієнтуєтеся на ціну, в економ-сегменті варто звернути увагу на моделі KENWOOD FDP302SI, PHILIPS HR7310/00, ARDESTO KSTM-8040, а в преміальному — на KENWOOD KVL85.704SI, BOSCH MUM9B34S27, KENWOOD KWL9.

Де вигідно придбати кухонний комбайн?

Великий вибір моделей представлений на сайті компанії "Фокстрот". Тут можна оформити оплату частинами — це знижує навантаження на місячний бюджет і дозволяє вибрати якіснішу техніку. До того ж, компанія нараховує бонуси за кожну покупку.