Цифрові ігри, здається, стали головним заняттям сучасних дітлахів і цілком і повністю витіснили настільні аналоги, які колисьбули популярні у представників попередніх поколінь. Однак це не повністю відповідає дійсності. Щоб у цьому переконатися, достатньо придбати своїй дитині одну із «живих» іграшок. Для покупки настільної гри пропонуємо перейти за посиланням https://strateg.ua/nastilni_igry. Тут можна придбати набір від відомого у країні виробника.
У чому переваги настільних ігор
Такі заняття цікаві. Вони припускають своєю жвавістю та реальністю. Серед таких іграшок ви знайдете безліч варіантів за жанрами, тематиками, віковими категоріями. За словами фахівців у галузі дитячої психології, настільні ігри мають безліч переваг:
- Можливість добре провести час усією родиною. Погодьтеся, комп'ютерні ігри не здатні об'єднати дітей, батьків та бабусь із дідусями;
- Розвиток посидючості. Цієї якості не вистачає більшості дітей та підлітків. Гра привчає до сидіння одному місці без відриву від процесу;
- Розвиток пам'яті та просторового мислення. У ході гри можна виявляти винахідливість та фантазію;
- Розвиток дрібної моторики. Особливо це актуально стосовно малюків. Для них, до речі, теж є потрібні ігри.
Зазначимо, що прихильники настільних ігор у жодному разі не виступають проти електронних аналогів. Ігри на планшеті також розвивають моторику, кмітливість та інші необхідні якості, але в них потрібна міра. Отже, батькам рекомендується дотримуватися правильного балансу між онлайн та офлайн варіантами.
У яких ситуаціях доречні настільні ігри?
Якщо відповісти на це питання коротко, то скрізь. Такі ігри - відмінне рішення для організації дитячих свят, проведення часу в дорозі, сімейного дозвілля. Грати можна незалежно від сезону. Особливо підходять настільні ігри для довгих зимових вечорів. Але вибирати такі іграшки треба правильно. Враховуйте вік, інтереси та інші особливості своєї дитини. Так, якщо ваш малюк не може сидіти на одному місці занадто довго, віддайте перевагу грі, яка передбачає рух. Якщо дитина, навпаки, занадто спокійна, запропонуйте їй відповідну гру.
Психологи запевняють, що діти, які часто грали у настільні ігри, виростають кмітливими. Логічне мислення у них розвивається досить добре, що стане в нагоді не тільки в школі, а й у дорослому житті. У цьому діти вчаться взаємодіяти друг з одним, що сприяє соціалізації.