Скуп каталізаторів дуже популярний в Україні, так як це простий спосіб позбутися непотрібного авто обладнання, яке вийшло з ладу, за високу ціну. Пункти скупки автокаталізаторів здебільшого знаходяться у великих містах, таких як Київ, Львів, Дніпро і т.п. Проте, навіть якщо ви проживаєте в невеликому населеному пункті, здати каталізатор можна швидко та легко. Більшість скупників приймають каталізатори також поштою. Якщо вибрати перевірену фірму, то даний спосіб вигідний та безпечний.

Для чого скуповують б/в автокаталізатори?

Старі каталізатори скуповують для утилізації та вивільнення з них дорогоцінних металів. Справа в тому, що внутрішні соти каталізаторів мають напилення з родію, паладію, або й платини. Саме від кількості цих металів в пристрої і залежить його ціна. Тому скупка каталізаторів така поширена. Якщо каталізатор не пошкоджений і на ньому є присутнє маркування, то по ньому можна визначити його ціну. Адже кожен пристрій виготовлений по певних стандартах, які закладені в його маркуванні.

Вивільнити дорогоцінні метали з каталізатора в домашніх умовах можливо, проте витрачені зусилля не окупляться. Окрім фізичної роботи потрібно буде провести хімічні реакції. А чистота отриманих матеріалів залишається під питанням. Навіть якщо ви все зробили самостійно на хорошому рівні, все рівно потрібно знайти пункт для здачі цих металів. В дуже малих кількостях їх важко здати по хорошій ціні. 

XLz4JkKvcyBYl_jJUQYGjOwepi39ALtWO1Ekbk6S9CUiFbOhpZyulpdBPVWhyHosffChpf7iczk8BtGEXZIKSEpSjREBPJHkHkrDp919bqMwA_ILj_m0QBJSC2t-Tf_MocLFden8piOB_W1QZw

Тому більшість людей користуються послугами компаній по викупу каталізаторів. Це економить час і витрачені зусилля. Здати каталізатори можна в різних кількостях і станах. Є фірми, що викупляють навіть самі нутрощі. Деталі варто уточнити наперед. Адже є ряд показань, при яких б/в каталізатор може бути не прийнятий, наприклад, якщо він залитий маслом, хімічними чи технічними рідинами тощо.

Як визначити, чи справний каталізатор?

Як дізнатися, чи каталізатор в доброму стані? Чи можливо пора його видалити і здати на утилізацію?

nStLx-UpM1y97Rl7dJGGIM4LjA3VNmUNVbeU_S5Sf_CSgF9RHi6mww-rL-smKTr2xBPz3JBX04OjgbJOZ1ZPGnf3KlLulfhJ5TWisBqZlEVYPuhZhUo6h0wrpdD89Y2wcnfOwbVsePC_G-vB5Q

Якщо автомобіль працює без збоїв, споживає адекватну нормовану кількість палива та виїздив менше 100 тис. км, то з каталізатором все в порядку. Звернутися до спеціалістів варто у випадку, якщо у вашого авто проблеми з розгоном, він “задихається” і димить, світиться чек на приборній панелі, або став споживати набагато більше палива, ніж зазвичай. Ці признаки можуть свідчити, що каталізатор засмітився, поплавився чи механічно пошкодився. При механічних пошкодженнях характерними є також деренчливі звуки вихлопної.

Якщо ви помітили вищеперелічені факти, то не зволікаючи зверніться до фахівців в сфері обслуговування вихлопних систем. Вчасно виявлена проблема допоможе швидко її позбутися та привести авто в порядок недорогим коштом. А старий каталізатор завжди можна здати за вигідну суму.