Останнім часом на полицях магазинів з’явилося велике розмаїття товарів для дітей. Якщо у дитинстві більшості сучасних дорослих буди присутні лише шампунь, мило та зубна паста для малечі, то сьогодні асортимент розширився у рази. Ігнорувати дитячі товари та обходитися мінімальним набором речей не варто. Сучасні косметичні засоби добре вплинуть на стан здоров’я малюків та суттєво підвищать рівень комфорту як батьків, так і дітей. Радіоняня звільнить від необхідності знаходитися поруч 24/7, а якісний догляд за тілом та волоссям позбавить подразнень, дратівливості та поганого самопочуття. Усміхнені та веселі діти – результат турботи дорослих та вибору якісних товарів для малечі від 0 років.
Дитячі товари, без яких не обійтися
З появою малюка у родині пов’язані приємні турботи. Жінці доводиться оновити косметичний асортимент ще у період вагітності – придбати засоби від появи розтяжок та предмети гігієни, що потрібно використовувати після пологів. У цей період потрібно особливо доглядати за тілом та грудьми.
Набір необхідних товарів для маленької людини теж чималий. Доведеться потурбуватися про наявність:
- пляшечок для годування та пустушок для спокійного сну;
- підгузок, підібраних за віком, та засобів гігієни;
- ватних паличок, аплікаторів слизу чи готових наборів інструментів для догляду, які обов’язково стануть у нагоді.
У період дорослішання малечу почнуть цікавити іграшки та брязкальця. Мати зможе вивільнити трохи часу на власні потреби та домашні справи, встановивши радіоняню. З появою зубів знадобляться спеціальні засоби для догляду за ними. З часом доведеться купувати шампуні, щітки для волосся та прикраси для дівчаток. Щоб із малечею завжди були пов’язані лише приємні клопоти, важливо правильно обирати засоби догляду за нею. Косметика має враховувати вікові особливості та бути адаптованою для використання дітьми.
Чим відрізняються засоби для дітей та дорослих
Деякі матусі, замість того щоб купувати специфічні засоби для дитини, використовують продукти з власного арсеналу. Здавалося б, що якісний зволожувальний крем відомого бренду не може зашкодити, проте косметика для малечі має суттєво відрізнятися за складом. Замість синтетично створених компонентів у ній переважають природні рослинні олії. Вони мають м’який поживний та зволожувальний ефекти. Зміцнює опірну здатність шкіри ланолін, а за захист відповідає бджолиний віск. Обираючи дитячу продукцію, варто уникати наявності у складі барвників, консервантів, ароматизаторів та продуктів нафтопереробки.
Дітям зазвичай потрібно набагато менше косметичних засобів у порівнянні з дорослими. Серед обов’язкових елементів догляду варто виділити:
- засоби для щоденної гігієни. Гелі для душу, шампуні, зубні пасти та щітки є основними товарами, що потрібні дитині. Як відомо, чистота – залог здоров’я;
- косметику для захисту. Дітям корисно перебувати на свіжому повітрі та на сонці. Проте чутлива шкіра малюків є вкрай вразливою до факторів навколишнього середовища та потребує захисту від ультрафіолету та холоду;
- дитячу декоративну косметику. Малеча полюбляє копіювати дорослих. Дівчатка з маленького віку хочуть малювати очі, губи та нігті. Дозволити подібні розваги можна лише за умови використання безпечної дитячої косметики. Вона є гіпоалергенною, не містить агресивних барвників чи ароматизаторів.
За відсутності необхідності спеціалісти не рекомендують привчати малечу до використання різноманітних кремів та олій для шкіри. Вона має виробити власний імунітет та опірну здатність. Якщо ж виникла потреба у використанні подібних косметичних засобів, варто купувати саме ті, що призначені для дітей. Вони не містять великої кількості консервантів та шкідливих речовин.
Важливо купувати дитячу косметику у спеціалізованих магазинах. Нерідко в одному місці вдається не лише ґрунтовно поповнити косметичку, але й придбати необхідні товари для малечі, а також засоби для дорослих.