Зараз усі майстри роблять манікюр виключно гель-лаком. Нічого дивного, адже він надає ручкам доглянутості, а покриття тримається до 4 тижнів. Такі переваги змушують дівчат задуматися над тим, щоб робити манікюр у домашніх умовах, адже це вигідно, дешево та доступно.

Зробити з першого разу добре і якісно навряд чи вдасться, тому що слід дотримуватися правил і технології нанесення кожного шару. Манікюр робиться за кілька етапів:

  1. зняття старого покриття;
  2. обробка нігтя та підготовка до нового гель-лаку;
  3. покриття нігтьової пластини базою;
  4. безпосередній дизайн;
  5. топове покриття;
  6. догляд за шкірою.

Новачкам знадобиться стартовий набір для манікюру. В інтернет-магазині Лимонад можна придбати необхідний набір із кращим комплектом. На сайті детально вказані характеристики, описи, є всі фотографії нейл-косметики, а також інструментів.

Для кращого результату знадобляться знання та трохи практики. В інтернеті досить багато різних курсів, тому радимо пройти хоча б деякі з них.

Видалення кутикули та підготовка нігтьової пластини

Перед нанесенням гель-лаку слід добре обробити руки, щоб вони були чистими та сухими. Прослідкуйте, щоб на них не залишалося крему чи олії.

Довговічність манікюру безпосередньо залежить від грамотного видалення кутикули без мікротравм. Для цього можна використовувати кусачки або спеціальний ремувер у вигляді гелю або розчину. Після цієї процедури руки важливо добре вимити та висушити.

Покрокова інструкція нанесення гель-лаку

Зверніть увагу, що гель лаки nub гель лаки nub наноситься шарами, тому відразу на нігті його не наносять, а попередньо обробляють ультрабондом або праймером. Це гарантує найкраще зчеплення між шарами.

Обов'язково знадобиться манікюрна лампа. З її допомогою нанесені шари гель-лаку тверднуть - висушуються. Зазначимо, що сушіння практично завжди використовується однакова кількість часу. Чим вище потужність лампи, тим швидше покриття досягає потрібного стану.

  • дві хвилини при роботі в УФ-лампі на 36 Вт;
  • CCFL+LED – 30 секунд на кожен ніготь, якщо лампа потужністю 36 Вт;
  • LED-лампа гарантує до 30 секунд на кожен палець. Дані представлені з розрахунку потужності 24 Вт.

На сайті інтернет-магазині Лимонад представлена ​​корисна інформація щодо особливостей та нюансів нанесення базового покриття або зняття старого манікюру в домашніх умовах.

Після базового покриття, наноситься дизайн, наприклад, втирання. Фінішний шар – це топове покриття, після чого запечатуються торці і робиться останнє просушування.