Користувачі були раді оголошенню про презентацію Samsung Galaxy Watch 4. Зміни торкнулися заліза та функціоналу. Виробники замінили ОС Tizen на Wear, бо цей продукт вже перевірений часом і має позитивні відгуки від споживачів. Співпраця корейської компанії з Google дала добрі результати, завдяки чому користувачі можуть послуговуватись новою операційною системою. Обговоримо деякі особливості смарт-годиннику.

Зовнішній вигляд

У лінійці годинників небагато відмінностей:

  1. Звичайна версія. Дизайн більш схожий на спортивний. Безель відсутній, але це позитивно вплинуло на зовнішній вигляд.

  2. Класична модель. Дизайн преміальний. Безель має 2 функції (керування годинником та захист від подряпин). Модель підійде особам, які активно займаються спортом, та діловим людям. Дисплей трохи втоплений в корпус. Це захищає екран від подряпин, якщо покласти годинник циферблатом донизу.

У цій лінійці збільшили розмір кнопки для зручного управління. Чудове вдосконалення для користувачів з великими пальцями. За допомогою верхньої кнопки можна програмувати різні команди.

Дисплей у звичайній та класичній моделях відрізняється, бо діаметри корпусів мають не однаковий діаметр. Розмір екрану молодшої версії – 1,2 дюйми. Роздільна здатність – 396х396. У класичної версії трохи більші параметри. Тут бачимо 1,4-дюймовий екран, а роздільна здатність дорівнює 450х450. Для захисту від подряпин використовується Gorilla Glass. У Samsung Watch передбачене ручне та автоматичне керування яскравістю. Користувачу надається понад 20 циферблатів, які можна міняти.

Програмне забезпечення та автономність

Щоб повністю розкрити функціонал, необхідно під’єднати смарт-годинник до смартфону, бажано Samsung. До пристроїв від інших виробників також можна підключитися, але ЕКГ і перевірка артеріального тиску не будуть повноцінно працювати. Для керування встановіть додаток Galaxy Wearable.

Програма Samsung Health відстежує кількість витрачених калорій, фізичну активність, якість сну та багато іншого. За допомогою Health Monitor вимірюються тиск та ЕКГ. Серед просунутих функцій слід відзначити біоімпендансний аналіз, який корисний для тих, хто стежить за фігурою.

У Samsung Galaxy Watch з великими корпусами встановлений акумулятор на 361 мАг, а в пристроях меншого розміру – 247 мАг. Рівень автономності суттєво не збільшився у порівнянні з попередніми моделями. Заряджати пристрій потрібно раз на 40 годин. Якщо відключити автояскравість, моніторинг тіла, то автономність дещо збільшується.

Швидкість зарядки суттєво не змінилася. За 30 хвилин рівень автономності збільшується на 10 годин. Щоб повністю відновити роботу батареї, потрібно до 2 год. Слабкий запас енергії – плата за насичений функціонал. Якщо не моніторити сон, проблем з акумулятором практично немає.

Можливості смарт-годинника значно зросли, що приваблює покупців. Якщо є потреба в новому софті, Samsung Watch 4-го покоління – чудовий вибір.