Так влаштоване життя: весь тиждень ми чекаємо на вихідні, щоб нарешті… Нарешті що? Щоб зайнятися: прибиранням, сходити за покупками, посидіти на форумах? Ні і ще раз ні! Досить проводити дорогоцінний вільний час за звичайними справами. Набагато краще побути з усією родиною. Влаштувати щось цікаве і незабутнє. Але що? Наприклад, купити квітки за посиланням https://ticketsbox.com/ua/kievskij-planetarij/ та відвідати планетарій!

Щоб ви не ламали голову, ми зібрали ідеї для різного виду дозвілля у будь-яку пору року.

Кіно чи театр

Головне вибрати те, що цікаво для всіх. До речі, процес вибору фільму/вистави теж може стати захоплюючим проведенням часу. І бажано не купувати квитки заздалегідь: несподівана нарада чи відвідування гуртка/змагань можуть зірвати плани.

Розважальний центр

Тільки не похід магазинами! Там родичі розбредуться різними відділами, і замість спільного дозвілля вийде абракадабра. Чим зайнятися - залежить від пропозицій ТРЦ та захоплень сімейства: боулінг, скеледром, картинг.

Музей чи планетарій

Відмінна можливість долучитися до культури, мистецтва чи науки. До речі, деякі музеї та планетарії за сімейне (чи просто групове) відвідування пропонують приємну знижку. Перед походом прочитайте відгуки про музей і таким чином сформуйте попередню думку про нього. Також завдяки відгукам можна зрозуміти приблизно скільки часу необхідно закладати на візит (іноді прогнози на сайтах нереалістичні або відсутні).

Спільні заняття спортом

Дозволять і оздоровитись, і провести разом час. Заняття можуть бути груповими та індивідуальними, з тренером чи без. Добре проходять спільні тренування в басейні, тренажерному залі або на фітнесі. Можливі обмеження: не у всіх клубах дозволяють займатися дорослим та дітям одночасно.

Спільне приготування їжі

Тут все залежить від традицій та побажань конкретної родини. Може комусь хочеться влаштувати вечір національної кухні (і перетворити його не тільки на поїдання смаколиків, а й приготування пліч-о-пліч). З інших варіантів: спільне ліплення пельменів/вареників, «закрутка» ролів та суші, варіння варення.

Ігри

Тут простір фантазії просто величезний. Найпростіші варіанти – це настільні ігри чи збирання пазла. До речі, у багатьох випадках можна обійтися без інвентарю чи швидко створити його власноруч. Наприклад, для гри в міста чи танцювального марафону не потрібно фактично нічого.