Сухий корм – сучасний і зручний варіант годування собаки. Більшість собачників вдаються саме до таких раціонів, благо, вже перестали боятися їх. Канули в Лету судження про те, що сухий корм – це зло для собаки. Для тих же, хто ще в цьому сумнівається, розповімо про головні достоїнства таких раціонів.

Придбати корм для собак ви можете на нашому сайті в розділі купити сухий корм для собак ціни.

Збалансованість

Це самий головний і самий очевидний плюс. Як би ви не старалися над приготуванням страви для своєї собачки, ви не зможете врахувати всіх нюансів. Їй не потрібно смачно, їй потрібно правильно. І тільки фахівці знають, скільки в кількісному співвідношенні потрібно білків, вуглеводів і жирів вашому вихованцеві. Тому намагайтеся купувати корми, над складом яких попрацювали ветеринари і дієтологи, як правило, це раціони преміум, супер-преміум і холистик класів.

Ціни на корма для котів можна дізнатися в розділі консерви для котів ціна.

Сухий корм для собак може допомогти вихованцеві подолати деякі недуги. Багато виробників мають лінійки лікувальних кормів. Тому якщо у вашого вихованця проблеми із зайвою вагою, серцево-судинної, видільної системою або шкірою, йому може бути рекомендований лікувальний раціон. В якому підвищене або, навпаки, знижений зміст конкретних складових.

Вигідно купити товари для тварин львів можна в нашому інтернет-магазині.

Можливість враховувати індивідуальні потреби

Корми не просто так бувають різними. У вихованців різних порід, віку, з різним рівнем активності свої індивідуальні потреби. Готовий продукт все це враховує. Намагайтеся перед покупкою харчування радитися з ветеринаром, він допоможе підібрати оптимальний варіант для конкретної собачки.

Економія часу

Годування сухому кормом – мінімум трудовитрат з боку господаря, що теж важливо. Так у вас залишається більше часу для прогулянок з вихованців, для занять з дресирування і виховання.